PETROVOCHKA випустила космічний сингл “Раз мости, два мости”

PETROVOCHKA випустила космічний сингл “Раз мости, два мости”

Українська артистка та сонграйтерка Аня Петровська, відома як PETROVOCHKA, презентує сингл “Раз мости, два мости“. Це легкий напівакустичний інді-поп сингл, при прослуховуванні якого відчуваєш, ніби літаєш космосом. Композиція передає романтичний настрій з відтінком смутку, який доповнює ніжний вокал та ритмічні звуки гітари. Чуттєві слова пісні переплітаються в рими з іронічним присмаком ще не згаслого кохання.  

“Буває, трапляється так, що доводиться рахувати спалені мости, але часто поміж всього цього вогню ще жевріє надія на краще. Ось про що трек. Я відчувала дуже контрастні емоції, коли писала цю пісню: коли головою ніби розумієш, що пора відпускати цей “нестерпно байдужий космос”, але при цьому все ще чекаєш на повідомлення в під нуль очищеному чаті”, — ділиться PETROVOCHKA

Над акустичним синглом працював саунд-продюсер, музикант і артист Ілля Резніков (український музикант, фронтмен проекту LETAY, учасник Нацвідбору на “Євробачення та “Голосу країни”). Це вже четверта співпраця музикантів. Перед цим Ілля став саунд-продюсером дебютного треку PETROVOCHKA “Прощай, Амур”, пізніше створив саунд до синглу “Не вистачить слів”, а також пісні “У темряві”, кліп на яку потрапив до ротації “М1” та “М2”.

PETROVOCHKA – сольний проєкт Ані Петровської – артистка і сонграйтерка родом із Черкас, учасниця шоу “Х-Фактор” (2019), за плечима дев’ять релізів, ротація на “М1”, “М2” та “KISS FM”. Виступала в якості інтро на сольному концерті гурту Фіолет (2019). Завдяки каверу знялась у кліпі KAZKA – “Плакала”.