“Під гітару”: співак YAKTAK нарешті випускає дебютний альбом 

“Під гітару”: співак YAKTAK нарешті випускає дебютний альбом 

Виконавець хітів “Порічка”, “Погляд”, “Уночі”, “Чекає вдома”, співак №1 за 2023 рік за версією Spotify, фіналіст Нацвідбору на Євробачення та лауреат українських музичних премій, YAKTAK, за минулий рік проїхав великий тур, не маючи жодного альбому.

І ось, нарешті, YAKTAK презентує свій перший довгоочікуваний альбом. До його складу увійшло 8 треків: Нижча зростом, Букети, Поруч, Листопадами, Уночі, Батькам, Стежка, Босими ногами. 

“Під гітару” – творчий щоденник, в якому кожний розділ — це відображення різних етапів життя та емоційних переживань YAKTAK. Кожна пісня в альбомі розповідає свою унікальну історію: любов до сім’ї, до коханої, до музики, до рідного краю. 

Ми дуже довго готувались до виходу цього альбому. В ньому весь я. В кожен трек я вкладав свою душу, свої емоції й спогади. І я сподіваюсь, що кожна з пісень знайде свого слухача”, – коментує YAKTAK

Пісня, яка стала фокус-треком – “Нижча зростом”. Вона розповідає про ту саму особливу дівчину, яка ніколи не прагнула відповідати стереотипам і завжди була самою собою, навіть якщо це викликало непорозуміння навколишніх.