Пісня для Бахмута: 14-річна киянка співає за донати на ЗСУ

Пісня для Бахмута: 14-річна киянка співає за донати на ЗСУ

Днями музичний простір Мережі сколихнула відеоробота “Ранок” на чуттєву пісню про майбутнє України від 14-річної співачки з Києва. Дівчину звати Софі Адамів, а пісню їй написав молодий композитор Єгор Горлов (саунд від студії Lord Music). 

Атмосферний відеокліп було знято у бомбосховищі, а всю підготовку до знімань проводили по відеозв’язку під керівництвом режисера Дениса Мусаєва. В екстремальних умовах, під обстрілами та без світла, творча команда підбирала безпечне місце знімань, шукала ідеї для відеокліпу, образи і реквізит.

Все це було зроблено заради підтримки ЗСУ на Бахмутському напрямку. Всі кошти від прослуховувань та скачувань цієї композиції юна співачка Софі Адамів вирішила передавати у благодійний фонд “Народжені перемагати”. На ці гроші будуть закуплені необхідні медикаменти та речі для 95 бригади, які зараз на Бахмутському напрямку героїчно тримають найнебезпечніший на сьогодні напрямок фронту.

Я впевнена, що цей 2023 рік принесе нам довгоочікувану перемогу. Адже українці – нація, яка народжена перемагати. Хоча мені всього лише 14, я всім серцем прагну наблизити перемогу, тому вирішила допомогти хлопцям і дівчатам з 95 бригади, які в найгарячішій точці воюють за наше з вами майбутнє. А воно обовʼязково буде мирним і щасливим – саме про це моя пісня. Тому слухайте, завантажуйте, долучайтеся до нашого збору – навіть репостами цієї пісні ви дуже допоможете нашим захисникам отримати необхідні медикаменти та речі якомога скоріше”, – прокоментувала юна виконавиця на своїй сторінці в Instagram

Знімайте відео у ТікТок на цю композицію (Sofi Adamiv – РАНОК) або просто донатьте будь-яку зручну для вас суму в БАНКУ