Плейлист Ukrainian Beat від Resilience Entertainment: історія та тренди української музики

Плейлист Ukrainian Beat від Resilience Entertainment: тренди

З 2023 року команда Resilience Entertainment розпочала кураторську роботу, збираючи плейлист із українською музикою. Він став свого роду відображенням актуальних трендів, стилів та напрямів у музичній індустрії. Від реп-композицій та електронних експериментів до традиційних фольклорних мотивів. Кожен трек — це маленький шматочок великої картини української музичної сцени. 

Руслана Султанова, куратор плейлиста Ukrainian Beat: «Плейлист “UKRAINIAN BEAT” — це такий гід по музичної культурі України за останній рік. В ньому зібрані усі найкращі релізи українських виконавців за 2023, а також всі пісні, які встигли вийти за січень та лютий в цьому році. Цей плейлист відображає не тільки тренди музичної індустрії України але і приділяє увагу молоді. В кінці року цікваво дивитись саме на молодь. По релізам завжди видно, як музикант розвивається,  як міняється його настрій, жанр, як змінюється його відношення до музики. Ми спеціально не розділяємо цей плейлист по рокам,  щоб кожен слухач міг спостерігати, як саме розвивається музичне життя України, щось накшталт пам’ятки виходе». 

Команда оновлює плейлист щоп’ятниці, тому Ukrainian Beat — це майданчик та ресурс для тих, хто хоче бути в курсі останніх тенденцій у музиці, відкрити для себе нові таланти та музику. 

Підписатися на плейлист можна за посиланням.