Поліна Дашкова: секрети нового хіта “ЖОДНИХ АЛЕ”

Поліна Дашкова: секрети нового хіта "ЖОДНИХ АЛЕ"

Українська співачка Поліна Дашкова випустила новий трек під назвою “ЖОДНИХ АЛЕ”, автором якого є саундпродюсер Сир Сорока, який раніше співпрацював з такими відомими гуртами як LATEXFAUNA, Курган & Agregat та багатьма іншими артистами.

Цікаво, що пісня була написана два роки тому, коли Поліні було 18 років. І лише зараз, відчувши справжній сенс цих слів, співачка вирішила випустити цей трек. Дорослішаючи та набираючись досвіду, Поліна відчула натхнення поділитися цією проникливою історією зі своїми слухачами.

Пісня “ЖОДНИХ АЛЕ” розповідає про відчуття любові та прихильності, які витримують будь-які випробування. «Коли вже не буде сирен, обійму і впадемо в едем» – пісня про майбутнє українських закоханих пар, які чекають на мирне життя. Але треба дочекатись і залишатися разом навіть у найважчі моменти життя, перемогти перешкоди у відносинахна шляху до щасливого майбутнього. Текст наповнений почуттями, які відображають силу кохання і підтримки.

Поліна Дашкова — молода українська співачка із закарпатським корінням, яка з початку повномасштабного вторгнення активно бере участь у благодійних концертах, наближаючи нашу країну до перемоги. Поліна вже має треки “Плакала Калина”, “Хустинка”, “Знаєш, мамо” та “Милому”, а її дует з романтичним співаком Dima PROKOPOV “З тобою спокійно” й нині залишається в трендах української музики.

У 2023 році Поліна Дашкова стала фіналісткою проекту “Українська Пісня” та номінанткою премії МУЗВАР AWARDS 2023. Почути живе виконання нового синглу співачке можна буде на фестивалі ATLAS WEEKEND 21-го липня.