“Помилка” — прем’єра спільного треку Уляни Шуби та Ostrovskyi

“Помилка” — прем'єра спільного треку Уляни Шуби та Ostrovskyi

Молода українська співачка Уляна Шуба та співак Ostrovskyi презентували сміливу спільну пісню “Помилка” про пристрасні стосунки двох закоханих.

“Помилка” — прем'єра спільного треку Уляни Шуби та Ostrovskyi

Основна ідея треку “Помилка” — кохання, яке схоже на бійку. Артисти розкривають особливий бік нестримного почуття, коли воно неконтрольоване, палке й настільки потужне, що стає руйнівним для обох. Ця пісня про невпинне кохання та тягу одне до одного, що виявляється в спробах закоханих вкотре побудувати стосунки, які не склались. 

На цей трек артисти випустили інтригуючий та кінематографічний відеокліп про нестримну тягу та пристрасть між двома протилежностями. Уляна в образі зухвалої дівчини спецагента, яка йде на ризиковану угоду з героєм-злочинцем, якого уособлює Ostrovskyi

«“Помилка” — це пісня про закоханих, які ходять по колу та намагаються побудувати стосунки знову й знову. Вона про шалене кохання, коли двоє не можуть жити одне без одного, але й разом бути не можуть. Це мій перший дует, і для мене це можливість розкрити себе з іншого боку — показати себе більш зухвалою, пристрасною та сексуальною. Мені подобається, що завдяки пісням я розкриваю в собі нові грані, образи та можливості. І я рада, що цей дует дозволив мені вийти за певні рамки та проявити себе з іншого, більш сміливого боку», — розповідає Уляна

«Це пісня про давно забуте кохання, але яке при зустрічі знову набуває сенсу та пристрасної енергії. Справжнє тяжіння важко стримувати. І навіть коли ви думаєте що робите помилку, все одно повертаєтесь одне до одного знову», — додає Островський.