Вперше за 5 років сольний концерт АНТИТІЛА в Києві

Вперше за 5 років сольний концерт АНТИТІЛА в Києві

14 лютого. Київ, Палац Спорту. Антитіла повертаються на сцену рідного міста. 5 років тому Антитіла зібрали Палац Спорту двічі. Цього разу це станеться втретє. І, вперше за довгий час, прихильники гурту зможуть відчути той стадіонний масштаб, за яким вже скучили. 

Вперше за 5 років сольний концерт АНТИТІЛА в Києві

Після майже трьох місяців гастролей закордоном Антитіла повернуться в Україну та зіграють для своїх прихильників велике сольне шоу у Палаці Спорту в Києві. Це буде шоу, яке поставить крапку у світовому благодійному турі гурту Антитіла.

Вперше наживо в Києві прозвучить альбом MLNL. Саме той альбом, який Антитіла представили на другий день повномасштабної війни прямо з підземного паркінгу, де базувався 130 батальйон ТРО, в якому музиканти несуть службу.

2Step, Фортеця Бахмут, TDME, Вірила – ці пісні допомогли мільйонам людей пройти найважчі періоди життя. Війна змінила всіх нас, вона знецінила штучне і наносне, й зробила важливим справжнє. Справжні емоції, кохання, обійми, й справжнє бажання боротися далі. Ми впевнені, що з Антитілами ці пісні про справжнє співатиме вщент заповнений Палац Спорту”, – ділиться лідер гурту Антитіла Тарас Тополя.

Звичайно, крім вже згадуваних пісень будуть зіграні такі хіти, як Лови момент, Стенд Ап, LEGO, Люди як кораблі, Молоком, Все красиво, Будувуду.

І найголовніше – саме гості концерту в Палаці Спорту першими почують нову пісню гурту Антитіла. Також на глядачів чекає прем’єра нової версії старого хіта колективу. 

Кожен концерт гурту Антитіла – це унікальне музичне шоу, яке наповнене сенсами, візуальними та звуковими рішеннями, яким майже немає рівних в Україні. За 15 років творчої діяльності жоден концерт не повторювався. Музиканти здивують столицю і цього разу – потужне шоу, нова сцена з сучасними технічними рішеннями – як і завжди, Антитіла в такий непростий час готуються на найвищому рівні, щоб зіграти дійсно унікальний концерт.

Нинішнє шоу – це потужне завершення всесвітнього туру гурту Антитіла, кульмінація всіх подій останніх двох років: військової служби, волонтерства, пережитих моментів та набутого досвіду. 

Важливою складовою кожного з концертів гурту є благодійна мета. БФ Антитіла разом з партнерами та відповідальним бізнесом, який поділяє цінності гурту, готує для всіх прихильників та небайдужих людей цікаві активності, що будуть спрямовані на посилення захисників України. Ціль цього збору – FPV-дрони. Світовий тур вчергове підтвердив той факт, що аудиторія гурту Антитіла – відповідальна та вмотивована топити до переможного кінця. Це демонструє результат цього туру – 640.000$ й 10 000 сплачених аптечок відповідно. Антитіла сподіваються, що концерт в Палаці Спорту зробить цей результат ще кращим.Отже, 14 лютого 2024. Київ. Палац Спорту. Антитіла. Квитки за посиланням.