Прем’єра: “Мрійники” від TVORCHI та The HARDKISS

Прем’єра: "Мрійники" від TVORCHI та The HARDKISS

“Мрійники” — потужний колаб представників України на “Євробаченні-2023”, українських гуртів TVORCHI та The HARDKISS. TVORCHI були учасниками, а фронтвумен The HARDKISS Юлія Саніна — ведучою цьогорічного пісенного конкурсу в Ліверпулі.

За словами артистів, ідея спільного треку з життєстверджувальною назвою “Мрійники” з’явилася в них ще у 2021-му році, але презентувати її вирішили тільки зараз — коли час відчайдушних мрійників настав. Коли об’єднуватися та мріяти є не просто бажанням кожного, а є необхідністю. 

“Виклики нового божевільного світу подолають лише мрійники, — розповідають The HARDKISS та TVORCHI. — Як показує реальність, у нашому житті можливо все… Тим із нас, хто відчайдушно вірить у світле, сильним та сміливим випала доля об’єднатися та створювати нове майбутнє”.

Відео зняла українська режисерка Ната Іванова. У кліпі розгортається історія чотирьох мандрівників-мрійників, яким вищі сили приготували виклик — об’єднатися, щоби знайти джерело сили.

Вже в перший день релізу пісня “Мрійники” потрапила до головного музичного чарту України та в YouTube-тренди, де її позиції невпинно ростуть.