Прем’єра року: «Дім дракона: 2 сезон» доступний на MEGOGO з 17 червня

Прем’єра року: «Дім дракона: 2 сезон» доступний на MEGOGO з 17 червня

17 червня 2024 року на медіасервісі MEGOGO відбудеться ексклюзивна прем’єра серіалу «Дім дракона: 2 сезон» виробництва HBO. Заснований на романі Джорджа Мартіна «Вогонь і кров», серіал, сюжет якого розгортається за 200 років до подій «Гри престолів», розповідає історію Дому Таргарієнів. Глядачам буде доступна перша серія в оригінальній озвучці, а також українська, створена власною студією медіасервісу MEGOGO Voice. Нові серії виходитимуть щотижня.

Прем’єра року: «Дім дракона: 2 сезон» доступний на MEGOGO з 17 червня

У другому сезоні, після коронації короля Ейгона ІІ та смерті сина королеви Рейніри, дім Таргарієнів розділився навпіл. У Королівській Гавані Ейгон II править із Залізного трону за підтримки Алісенти та Зеленої ради під захистом найбільшого дракона Вестеросу. У вигнанні на Драконовому камені королева Рейніра та її Чорна рада обмірковують свій наступний крок. Насувається громадянська війна, й обидві сторони шукають підтримки у великих домів Вестеросу, зрештою накопичуючи армії — і драконів.

MEGOGO є ексклюзивним партнером Warner Bros. Discovery з показу серіалів HBO та Max в Україні. Це партнерство включає в себе прем’єрні покази всіх нових релізів HBO і Max, а також серіалів із каталогу. З повним каталогом серіалів HBO та Max можна ознайомитися тут. Контент доступний за передплатами «Максимальна» та «HBO». Крім того, соціальна ініціатива MEGOGO «Дивись як чутно» підготує переклад жестовою мовою, який зʼявлятиметься на сервісі наступного дня після прем’єри. Незабаром переклад буде доступний і для першого сезону серіалу.

Про MEGOGO

MEGOGO — міжнародний медіасервіс, заснований у 2011 році в Києві. Є лідером серед OTT-платформ в Україні, працює у країнах Східної Європи, Центральної Азії та Південного Кавказу, а також значна частина каталогу доступна в усьому світі (окрім рф та республіки білорусь). 

Медіатека MEGOGO налічує десятки тисяч одиниць контенту: телеканали з інтерактивними функціями; фільми, серіали, мультфільми та ігри; освітній та блогерський контент; аудіокниги, подкасти та радіо. Також медіасервіс ексклюзивно транслює спортивні події: матчі збірної України з футболу в рамках відбору до Чемпіонату Європи-2024 з футболу,  Ліги чемпіонів УЄФА, Ліги Європи УЄФА та Ліги конференцій УЄФА, Суперкубок УЄФА, La Liga, Ligue 1, Serie A, Кубок Іспанії (Copa del Rey), Кубок Німеччини (DFB-Pokal), Кубок Італії, K2 Promotions Ukraine, Top Rank та багато інших, організовуючи виробництво згідно з вимогами правовласників.

MEGOGO доступний на Smart TV, мобільних пристроях, ПК, ігрових приставках та медіаплеєрах. На сервісі можна переглянути відео у HDR та 4K якості, з аудіодоріжками різними мовами. Особливу увагу MEGOGO приділяє usability (зручності та логічності у користуванні) та персоніфікованій системі рекомендацій для користувачів. Також медіасервіс озвучує контент українською мовою на власній студії MEGOGO Voice, готує аудіодескрипцію та переклад жестовою мовою в рамках соціальної ініціативи «Дивись як чутно».