PRIDE IS NOT AVAILABLE IN YOUR REGION

PRIDE IS NOT AVAILABLE IN YOUR REGION

PRIDE IS NOT AVAILABLE IN YOUR REGION

UKRAINEPRIDE NGO, за підтримки Taimi, презентує соціальний ролик про життя квір-спільноти під час війни в Україні

PRIDE IS NOT AVAILABLE IN YOUR REGION

Червень 2022, Київ – UKRAINEPRIDE NGO, пропатріотичний квір-рух, спрямованим на захист та виховання української культурної самоідентифікації, за підтримки найбільшого інклюзивного ЛГБТКІА+ додатку для знайомств в Америці Taimi, до міжнародного Місяця Прайду створили соціальний ролик – PRIDE IS NOT AVAILABLE IN YOUR REGION.

Минулого року біля Офісу Президенту була проведена політична креативна акція у форматі рейву під назвою «Рейвах Прайд». Метою акції було привернення уваги суспільства до безпеки ЛГБТІК людей, свавілля поліції щодо культурної спільноти, відсутності розслідувань злочинів радикальних угруповань стосовно цієї спільноти, а також до електронної сцени Києва. «Рейвах Прайд» відбувся за організації UKRAINEPRIDE та мав стати щорічною подією.

PRIDE IS NOT AVAILABLE IN YOUR REGION

PRIDE IS NOT AVAILABLE IN YOUR REGION

Проте війна все змінила. Цьогорічний «Рейвах Прайд» буквально став “недоступним”. Це сталось через те, що всі його учасники зараз активно захищають Україну у війні проти росії. І саме реальні історії цих захисників стали основою нового соціального ролика від UKRAINEPRIDE.

Юрій Двіжон, креативний директор UKRAINEPRIDE та режисер відеороботи, розповідає, як до нього прийшла ідея для зйомки: «Коли я повернувся до Києва після двох місяців війни, у мене з’явилася ностальгія за минулим літом та нашим прайдом. Я згадав всі ті яскраві моменти, які я прожив під час тогорічний Рейваху. І я хотів візуалізувати їх, а також показати чим зараз займається наше квір-ком’юніті. Хтось працює лікарем, хтось волонтерить, хтось воює на фронті. ЛГБТІК-люди є частиною тієї великої перемоги, яка чекає Україну в найближчому майбутньому».

Важливою метою проєкту є також показати міжнародному суспільству, як війна вплинула на Україну, як відбувається наша боротьба зараз та яким ми бачимо наше майбутнє, в якому відбудеться ще безліч прайдів.

PRIDE IS NOT AVAILABLE IN YOUR REGION

«Ми відчуваємо наскільки сильно зараз українське ЛГБТІК-ком’юніті потребує, щоб їх голос був почутий. Зараз, під час Місяцю Прайду, коли весь світ бореться за права ЛГБТІК-людей, представники ЛГБТІК в Україні борються за своє життя, свою землю та за демократичні цінності будь-якої сучасної держави. Українське вільне суспільство повинно мати можливість розвиватись у себе вдома без будь-якого авторитарного впливу та нав’язування цінностей іншими країнами. Саме тому сьогодні ми маємо об’єднатись в спільній боротьбі та підвищити міжнародну обізнаність про те, наскільки руйнівним може бути вплив цієї війни на ЛГБТІК-людей,» – **Яна Андьол, директорка з комунікацій Taimi.

І хоча прайди в Україні завжди проходили під наглядом нацгвардії та поліції, Україна за останні роки стала країною-прихистком та домом як для багатьох ЛГБТІК-людей з усього пострадянського простору (Казахстан, Грузія, Білорусь, росія), так і для європейців та усіх вільних людей цього світу.

PRIDE IS NOT AVAILABLE IN YOUR REGION

Над відео працювали:

Director: Yura Dvizhon

Literary editor: Sofia Lapina

Producer: Valeria Otchenash

1 AD: Anton Ganichev, Vitalii Zelenyi

DOP: Borya Borisov

Focus Puller/1AC: Sergey Zakrevsky

Grips/electricians: Vladislav Penkov, Bogdan Gaidash

Technical truck: Alexander Starostenko

Style: Yaroslav Iliyn

MUA: Jenn Zenn, Vadym Kravchenko

MUAH: Kateryna Rohovska

Hair artists: Dariia Pasichnichenko, Lera Gornostay

Actors: Arthur Vovchenko, Anton Ganichev, Anna Ustinova, Alem Elina, Oleksander Kosiakov, Marysia, Mariia Ashera, Pavlo Fedchenko, Oliver Popov, Mykyta Bay, Anastasia Soroka

Crowd scene actors: Harik Marushchak, Sergey Tok, Anton Obukhivskyi, Nika Lykova, Denys Tretiachenko

DJ – Vladyslav Kurilko

Voice acting: Viktoriia Shchegel, Anna Trotsko, Stanislav Shcherbak, Vitalii Zelenyi, Kate Belinskaya, Anna Romanova, Pavlo Logvin

Translator: Yurii Vitiak

Edit: Pavlo Kovtun

CG: Marina Tkachenko

Sound Design: ‘4ears sound’, Mykhailo Zakutskyi

MUSIC: Koloah ‘Millennium sun’

Photographer: Kostiantyn Bibliuk

Technical support: Patriot Rental

Production company: Magnit Production

Special thanks: Svitlana Levchenko – Art Director of ‘Avangarden’ gallery & wine bar, ‘Avangarden’ volunteer team, ‘Harmony of Health’ Medical Network, Kvach Mykola Dmytrovych – Chief physician of ‘Harmony of Health’, Maria Zayets, Anhelina Borodina, Anastasia Chubenko, Yaroslav Pleskach, Serhiy Tsibulsky

Про UKRAINEPRIDE NGO

UKRAINEPRIDE NGO – пропатріотичний квір-рух. Ми плекаємо нашу культурну ідентичність і захищаємо її, щоб поділитися нею з нашими однодумцями з різних країн, які належать до різноманітних національностей та етнічних груп, мають інший колір шкіри або сповідують відмінні релігії. Ми зберігаємо і захищаємо нашу культуру, щоб розповісти про неї всьому світу. 8 років тому ми обрали протилежний напрямок від імперської Росії, тож наразі маємо можливість отримати рівні права для ЛГБТКІ-спільноти, а також для всіх дискримінованих груп.

Ми нічого не боїмося. Ми захищаємо свою землю. Слава Україні, Слава нашим Героям!

SOCIAL MEDIA: @ukraine.pride

ЗАДОНАТИТИ: https://www.ukrainepride.org/

Про Taimi

Taimi — це найбільший, повністю інклюзивний додаток для ЛГБТІК-знайомств. Taimi дбайливо розроблений для дослідження різноманітності романтичних та сексуальних уподобань користувачів. Ми та наші користувачі віримо, що люди приваблюють одне одного незалежно від традиційних догм. Taimi підтримує повну свободу вибору.

WEB: taimi.com

SOCIAL: @taimiapp