«Стало складніше, коли залишився один»: POSITIFF ексклюзивно розповів, що більше не є артистом MOЗGI ENTERTAINMENT

«Стало складніше, коли залишився один»: POSITIFF ексклюзивно розповів, що більше не є артистом MOЗGI ENTERTAINMENT

«Стало складніше, коли залишився один»: POSITIFF ексклюзивно розповів, що більше не є артистом MOЗGI ENTERTAINMENT

Український виконавець POSITIFF (Позитив) дав ексклюзивне інтерв’ю музичному порталу «МУЗВАР» та розповів про зміни, які сталися в його музичному житті. За словами співака, відтепер він не артист продюсерського центру MOЗGI ENTERTAINMENT і працює самостійно. 

«MOЗGI ENTERTAINMENT тепер є відкритим лейблом, ми більше не лейблові артисти, а самі собі продюсери. Зараз я з ними співпрацюю тільки в дистрибуції треків. І стало складніше, коли ти залишився один, коли тобі треба знайти команду, менеджмент. В такі часи тут тільки люди, які дійсно вірять в тебе. І я дуже їм вдячний, вони розуміють, що зараз це не про гроші, а про майбутнє артиста. Головне мені їх не підвести», – зізнався POSITIFF.

Окрім POSITIFF, з MOЗGI ENTERTAINMENT як з продюсерським лейблом працювали Michelle Andrade, DOROFEEVA та гурт MOЗGI. Зі своїм колишнім продюсером Потапом, з яким вони співпрацювали десятки років, Позитив спілкується інтернетом, проте наголошує – у нього є свої творчі справи.

«Стало складніше, коли залишився один»: POSITIFF ексклюзивно розповів, що більше не є артистом MOЗGI ENTERTAINMENT

Також повномасштабне вторгнення внесло корективи і в побутове життя артиста. Як зізнався Позитив, наразі живе та студії, де паралельно створює нові пісні. Говорить, що це зручно, оскільки музична муза приходить частіше за все вночі, а через комендантську годину простіше жити на роботі. 

«Я відмовився від квартири, яку я винаймав, бо матеріально дуже складно. Історія моя дуже змінилась зараз, зараз артисти у складному становищі, усі артисти. Адже я б не сказав, що роялті такі, як гроші з концертів, корпоративів. Все ж таки на першому плану у всіх артистів корпоративи. Але я думаю, що ми це можемо це пережити», – розповів виконавець. 

Сьогодні Позитив презентував спільний трек разом з Мішель Андраде та Аліною Паш під назвою «Перед світанком». З Мішель це не перша співпраця виконавця. Проте чому співаки вирішили зробити колаборацію з Аліною, коментує:

«Мішель перетиналась з Аліною на благодійних концертах в Європі, а потім мені написала з пропозицією зробити спільну пісню. І я згадав, що ще як тільки розпочалась пандемія, ми з Аліною познайомились, потім в листуванні навіть знайшов якісь спільні музичні нариси. І я запропонував дівчатам біт, вони дуже швидко відреагували, наступного дня в мене вже були записи Аліни на диктофоні». 

Особисто Позитив вважає новий матеріал неформатним і доволі незвичною для радіостанцій, проте наразі українцям загалом цікава різна українська музика. Виконавці присвятили її українським козакам та козачкам і називають її піснею-шаною. 

Щодо майбутніх сольних треків, Позитив розповів, що 24 лютого зруйнувало і його творчі плани. На травень він готував вихід нового альбому, який сам характеризує як фановий. Наразі він готує нову україномовну пісню, яку слухачі почують згодом.

«Стало складніше, коли залишився один»: POSITIFF ексклюзивно розповів, що більше не є артистом MOЗGI ENTERTAINMENT

МУЗВАР не міг оминути й ностальгічну тему – створення популярного дуету «Время и Стекло», який дав українській музиці нове дихання. Позитив ексклюзивно зізнався, що спочатку планувалось, що у гурті буде три учасники – хлопець та дві дівчинки. І тоді на кастинг прийшло багато дівчат, які наразі є відомими особистостями. 

«Ми зробили тоді великий кастинг по університетах. Десь за три місяці нам на e-mail прийшло близько 2 тисяч заявок, які ми дійсно переглянули. До того, як ми обрали Надю, на кастинги приходили й інші артистки, і вони вже були популярними на той час. Це було від співачки Лавіки до Даші Астаф’євої (на той момент Даша була у гурті NIKITA – ред.). З Надею ми познайомились на «Чорноморських іграх», коли ще був гурт New’Z’cool і тоді вже хотіли її взяти третьою у гурт. І через декілька років майже так і сталось», – зазначив Позитив. 

Щодо музичного звучання дуету, то співак ще раз нагадав, що «Время и Стекло» доволі довго шукали свій формат. Позитив зізнається – допомогла дуетові у цьому музика Івана Дорна.

«Дуже сильно посприяв для нашого формату Ваня Дорн. Саме він зробив перші пісні, які були хаус музикою. У нас (в Україні – ред.) завжди був рок, поп-рок, попса, схожа навіть на російську, і він дійсно змінив напрямок українських артистів, саме після цього і з’явились «Время и Стекло», – прокоментував Позитив.

Після повномасштабного вторгнення артисти роблять все, аби допомогти своїй країні. Задля благодійного туру навіть об’єднався перший склад гурту Quest Pistols. Чи планують Надя Дорофєєва та Позитив знову разом зробити якийсь музичний сюрприз для фанатів, співак зізнається «МУЗВАРу»: зовсім не проти подібної ініціативи.

«Я думаю, що це правда треба зробити. Треба у Наді списати, наскільки вона зараз зайнята. Адже вона там (у Європі – ред.), я – тут. Авжеж, можна це зробити і дистанційно. З Надею ми розмовляли про трек, який я можу для неї написати чи ми зробимо щось ще нове. Я думаю, що це не за горами», – поділився співак.