Про минуле, сьогодення та майбутнє: донька Юрія Нікітіна та Ольги Горбачової Nora Polinnia анонсує музичну трилогію

Про минуле, сьогодення та майбутнє: донька Юрія Нікітіна та Ольги Горбачової Nora Polinnia анонсує музичну трилогію

Nora Polinnia (Поліна Нікітіна), донька продюсера Юрія Нікітіна та співачки Ольги Горбачової, продовжує справу батьків та робить власні музичні стейтменти.

Нещодавно дівчина презентувала трек Gotham, де розповіла про жахливі російські злочини в її рідній Україні. А сьогодні презентує геть інший за настроєм сингл Late Love та mood-відео до нього. Поліна ділиться одкровеннями про нерозділене кохання з її довоєнного життя, а також спогадами про улюблений Київ.

“Late Love — моя особиста, інтимна історія. Тут я пірнаю у спогади та звертаюся до всіх, хто пережив нерозділене кохання. А також ностальгую за улюбленим Києвом, його атмосферними вуличками та відчуттями, коли слово “тиша” мало для нас виключно буквальний сенс”, — коментує артистка. 

Наразі Поліна вчиться в Нью-Йорку, але душею вона незмінно в Україні. Ба більше, в юної співачки є важлива місія — комунікувати зі світом музичною мовою та знайомити його з українською душею. Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну в неї з’явилося чимало музичного матеріалу, різного за сенсами, настроями та жанрами. 

Минув майже рік — і Nora Polinnia вирішила резюмувати свою роботу і випустити одразу три мініальбоми (ЕP), розділивши їх на глави: Past Chronicles, Present Chronicles та Future Chronicles. Late Love — перший сингл із ЕР Past Chronicles. Ця  трилогія — своєрідна еволюція почуттів співачки, яка сумує за минулим, страждає в сьогоденні та передчуває світле майбутнє. Й водночас щиро вірить у перемогу України, прославляє її культуру та підтримує дух українців у різних куточках світу. 

“Я пишу свої пісні, щоб зберегти спогади та власні відчуття. І хочу, щоб мої слова говорили самі за себе. Звісно, сьогодення звучить найгучніше, але ми маємо пам’ятати минуле і власноруч будувати майбутнє. Саме про це моя музична трилогія”, — додає Nora Polinnia.