Проєкт Open Land випустив дебютний сингл “Світанок”

Проєкт Open Land випустив дебютний сингл "Світанок"

Open Land — нове ім’я в українській музичній сцені. За ним стоїть Дмитро Співак, киянин, що живе і працює у Канаді. “Світанок” — його дебютний сингл та лише друга пісня, яку він написав у житті. А ще Open Land — це те, що називають терміном “one-man band”. Річ у тім, що Дмитро сам пише слова та музику, а ще співає, грає на гітарі та перкусії.

З аранжуванням і записом синглу Дмитру допомагав британський саундпродюсер Макс Гонсингер, засновник студії MixGenie у Балгемі (Лондон). Серед артистів з якими працював Макс, можна виділити таких світових зірок як Bastille, 1975 та Years & Years.

«Не дивлячись на співпрацю у віддаленому форматі, це був дуже колаборативний процес, у якому відчувалася жива творча взаємодія», — коментує автор.

“Світанок” — історія двох закоханих людей з України, які через війну знаходяться далеко одне від одного. Їхні серця болять від війни, вони проживають дуже різні досвіди, їхнє кохання проходить випробування. Та попри все вони відчувають одне одного на відстані та продовжують підтримувати одне одного, протистоячи війні й розлуці, продовжуючи жити й любити.

За настроєм — це драматична історія, в якій світло сяє на фоні темряви (зорі найяскравіші саме у найчорніші ночі), а біль, розпач, смуток межують із надією, рішучістю, жагою до життя. Історія з відкритим фіналом та вірою у силу любові.

Як бути разом, коли фізично не поруч? Як зберігати та примножувати у серці любов, коли навколо стільки болю, коли тебе з’їдає тривога або лють, коли тебе знеструмлює апатія? Як жити, проявлятися і діяти — працювати, боронити чи творити і знаходити на те сили? Як любити та підтримувати одне одного посеред усього цього? На всі ці питання шукає відповідь ліричний герой, і здається, хоча б на деякий час знаходить. “Жити, грати, любити попри всі втрати”, — співає він у приспіві з твердістю в голосі, що вселяє надію.

“Світанок” — одна з трьох пісень, які Дмитро записав у 2022 році. Так він сам каже про емоції, які переживав у той час:

“Вона була написана у червні, коли біль від війни вдома переплітався з болем розлуки з коханою людиною. Та попри цей біль, любов здіймала мене й давала крила, доводила, що ми можемо бути разом та відчувати одне одного через океани та кордони, поза простором і часом. Думаю, цей трек може відгукнутися багатьом українцям, які змушені через війну бути далеко від своїх близьких”.

Всі зароблені від монетизації гроші буде перераховано на допомогу ЗСУ.