Реп виконавець Wizzout та Marko Kvitka презентують новий трек «Дзвони»

Реп виконавець Wizzout та Marko Kvitka презентують новий трек «Дзвони»

Фіналіст шоу «Голос країни» Марко Квітка та реп виконавець Wizzout, він же Андрій Старіков, випустили фіт, в якому порушена дуже важлива тема сьогодення – самотність.

Дуже важливо в потрібний час подзвонити своїй рідній чи близькій людині, чи просто бути поряд у скрутні та важкі часи. На жаль, люди часто про це забувають і трапляються різні погані речі. Тому цей трек, як невелике нагадування – «люди потрібні людям».

Як каже музичний продюсер Натан Герасимчук:

«Андрій дуже талановита та самобутня людина у творчості. Він дуже класно і вміло володіє скілами рими та класно робить мелодію. Андрій постійно показував мені свої нові скетчі та демки. Коли Марко був в Житомирі, я подумав, що це буде гарна ідея познайомити хлопців і зробити щось спільне. Тим паче, з Марком ми у постійному експериментальному потоці пошуку потрібного звучання. У Андрія вже була демка трека «Дзвони», і я подумав, що Марко може дуже органічно увірватися в цю історію.

Дуже тішить, що не помилився. Тембри голосів хлопців дуже красиво переплітаються між собою, ідеальний тандем. Трек дійсно вийшов потужний по якості звучання і по смисловому навантаженню”.