Ретро звучання з присмаком усім відомої «Черемшини»: Oxana Trach випустила новий синґл «Я тебе знайшла»

Ретро звучання з присмаком усім відомої «Черемшини»: Oxana Trach випустила новий синґл «Я тебе знайшла»

Українська співачка Oxana Trach презентує нову композицію «Я тебе знайшла». Виконавиця, яку всі люблять за щирість та життєвість тексті, вирішила представити на розсуд публіки пісню-експеримент. 

Багато хто знає, що в співачки є син, а її чоловік є українським захисником. І теми про тепло почуттів є фундаментальними для її творчості. Проте композиція «Я тебе знайшла» вирізняється з музичного доробку Oxana Trach. Вона має ретро-звучання, а також розкриває співачку зовсім з іншої сторони. 

«Я завжди відверта зі своїм слухачем і ділюся через пісні відвертістю та справжністю. Пісня «Я тебе знайшла» не є виключенням. Вона про закоханість, коли людина засіла в твоїй голові і ти не можеш позбутися цих думок. Чи є тут сексуальний підтекст? Думаю так. Це нова емоція для моїх пісень, як і загалом звучання», – підкреслила співачка. 

Окрім того, у приспіві пісні «Я тебе знайшла» можна почути рядки, які є відсилкою до популярної української пісні «Черемшина». Для Oxana Trach це одна з найулюбленіших пісень ХХ століття. Тому вона вирішила невеличке послання використати і у своїй композиції. 

Зйомки moodvideo стали для співачки справжнім челенджем. Оскільки вона поставила собі за мету вплести у режисерський задум хореографію. За словами співачки, це вийшло доволі органічно, оскільки у moodvideo її героїня перебуває у стані тої самої закоханості, про яку співає.

«Під час перших сильних почуттів до людини приступи закоханості находять хвилями навіть там, де ми їх не чекаємо. Наприклад, на автопарковці. Коли це почуття розриває тебе зсередини і ти заряджена перемагати це життя. Але особлива енергетика відображена у танцювальному залі. Це була імпровізація та саморефлексія тут і зараз. Саме справжність я хотіла передати у цій частині відео», – відверто розповіла співачка.

Нагадаємо, раніше OXANA TRACH презентувала нову пісню «Душу», у відео до якої вперше показала свого чоловіка-військового.