«Просто як в пісні Тіни Кароль — “наш час настав”», — VARASH про псевдонім, дружбу з відомою акторкою та мільйонні збори 

«Просто як в пісні Тіни Кароль — “наш час настав”», — VARASH про псевдонім, дружбу з відомою акторкою та мільйонні збори 

«Бо без тебе ніяк, без тебе просто ніяк», — ви однозначно могли чути цей хіт, а ось автор досі в тіні. Знайомимо вас сьогодні з представником нової хвилі, з VARASH. 

Що для Вас особисто відображає артист VARASH? Як виникла ідея сценічного ім’я?

VARASH це я. Це та творча частинка мене, яка дарує мені можливість співати. 

Вараш це моє рідне місто, в якому я народився. Мені здається, що люди мають памʼятати звідки вони, хто вони є та що собою представляють. Мені подобається бути частинкою міста, в якому я народився і представляти його на музичному ринку. Ідея обрати собі сценічний псевдонім VARASH прийшла тоді, коли я отримав сповіщення в Telegram, що в моєму рідному місті щось сталось. Я подумав, що це знак, тож йду свій шлях під псевдонімом VARASH

«Просто як в пісні Тіни Кароль — “наш час настав”», — VARASH про псевдонім, дружбу з відомою акторкою та мільйонні збори 

Коли саме Ви зрозуміли, що готові розпочати свій музичний шлях?

Напевно ще з раннього дитинства, адже ще в школі я приймав участь у всіх музикальних виступах, змаганнях хорів шкіл. В юності в мене була своя група, з якою ми катнули з концертами майже по всім містам України. Тому музика є невідʼємною частинкою мого життя. 

Як Вам вдається поєднувати роботу фінансиста з творчою зайнятістю, яка вимагає багато енергії та зусиль? Що саме займає пріоритетне місце?

Я не можу сказати, що це легко, але мені подобається бути функціональним. Вважаю, що можна стати й бути ким завгодно, головне мати до цього хист та велике бажання. Мені дуже подобається писати, створювати пісні. А коли ти розумієш, що твої пісні ще і подобаються людям і вони вбачають в них сенс, то це ще більше гріє душу. 

Як на рішення почати музичну кар’єру відреагували Ваші близькі та друзі?Чи були ті, хто не підтримали Вас?

Всі мої близькі знали, що я ще в минулому мав групу, тому це не був для когось шок. Я завжди казав, що я повернусь до музики. Просто як в пісні Тіни Кароль — «наш час настав». Я спочатку дуже переймався, як до цього будуть ставитись колеги по роботі. Співучий банкір чи шо, але всім зайшло. І коли ти бачиш своїх працівників на своєму виступі — це круто. 

Ваші треки мають здебільшого романтичний характер зізнань почуттів, зокрема й крайня пісня «Тобою». Провідний мотив пісень це красномовність фантазії чи особистий досвід?

Я люблю писати пісні про кохання. Кохання — це причина всього сущого. Стосовно «Тобою», то над цією піснею ми працювали разом з Андрієм Бакуном, Євгеном Шакуровим,  Дмитром Баскаковим та Олександром Круглим. Мені здається, що ця пісня — це вдалий мій початок 2024 року. Адже цю пісню я тримав майже 2 роки. Я люблю писати пісні про кохання та почуття, адже саме вони є невід’ємною частиною нас. Пісня “Тобою” втілює все те сказане, що ми відчуваємо до коханої людини. Палке кохання, коли ми разом і смуток, коли коханої людини немає поряд. Але не всі мої пісні про кохання. Мені також подобається писати мотивуючі пісні, особливо ті, що підіймають бойовий дух. Наприклад «Незламні» або «Рускій давай біжи швидше» — пісні про те, як треба невпинно нищити ворога. 

У кліпі на пісню «Сенсація» зіграла головну роль українська акторка  Катерина Файн. Чому в ролі бачили саме Катерину?

Колись я побачив фільм «Скажене Весілля 3», там якраз в головній ролі грала Катрін. Вона мені дуже сподобалась. І я колись собі сказав, що було б прикольно з нею познайомитись. Через 2 роки ми рандомно познайомились —  і я вирішив запропонувати їй знятись в кліпі, вона погодилась. Ми гарні друзі.

«Просто як в пісні Тіни Кароль — “наш час настав”», — VARASH про псевдонім, дружбу з відомою акторкою та мільйонні збори 

Який музичний процес найбільше Вас надихає: написання тексту, створення кліпу, виступ на сцені?

Однозначно написання пісні. Створення пісні дарує мені найбільше задоволення. Ти створюєш щось нове та своє, яке ще досі ніхто не чув — чистий кайф.

Що Ви особисто вважаєте своїм найбільшим карʼєрним успіхом в музичній індустрії?

Понад 4,5 млн грн зібраних коштів з благодійних виступів та концертів, направлених на нашу перемогу. Музика не тільки може бути музикою, але й приносити користь.

Як реагуєте на негативні відгуки або ж критику, якщо такі виникають? 

Досі супер поганих відгуків я не бачив, загалом всім подобається те, що я роблю. Тому я навіть не знаю як реагувати на негативні відгуки.

Якщо говорити про українську хіп-хоп музику, то чим, на Ваш погляд, вона поступається європейській?

Я думаю, що вся наша музика поступається західному ринку, виключно рівнем піратства. У нашій країні люди слухають музику в Telegram і тим самим підтримують піратство в країні. Підтримуйте улюбленого артиста, слухайте музику свідомо та офіційно.
Над інтерв’ю працювала журналістка Вікторія Досяк