Резонансна інкогніто-виконавиця Klavdia Petrivna презентує новий сингл

Резонансна інкогніто-виконавиця Klavdia Petrivna презентує новий сингл

Своїм попереднім дебютним релізом мініальбому “Бережи мене”, співачка буквально розірвала мережу. Її пісні вже протягом 3 тижнів займають найвищі позиції в трендах YouTube, обігнавши багатьох “динозаврів” української сцени. Треки набирають сотні тисяч прослуховувань на стрімінгових платформах, а в коментарях під відео загадкову дівчину-сенсацію називають “скарб” і стверджують, що народилась нова легенда.

Сьогодні, унікальна Klavdia Petrivna, що підняла на вуха всю інтернет спільноту, презентує свій новий сингл “Імператори”. 

В своїй новій пісні Klavdia Petrivna описує людей, що оточують її і намагаються впливати на неї негативно, випромінюючи свою “радіацію” і “негативну вібрацію”. Однак виконавиця демонструє свою силу та внутрішню стійкість, не дозволяючи зовнішнім впливам відібрати контроль над своїми думками та почуттями. 

У пісні авторка також говорить про “вільних анархістів”, які називають себе так, хоча фактично не мають з ними нічого спільного.

За допомогою метафор: “Чи лежати камінчиком, чи сонечком палати; плекати надію чи просто здатися”, в пісні виражається ідея того, що в житті треба приймати важливі рішення і обирати свій власний шлях, незважаючи на обставини та вплив інших.