Сергій Лазановський | RIDNYI презентував трек, присвячений ЗСУ

Сергій Лазановський | RIDNYI

Сергій Лазановський | RIDNYI

Переможець «Голосу країни-11» Сергій Лазановський | RIDNYI випустив нову патріотично-мотиваційну пісню під назвою «ЗСУ» на підтримку українських військових. Співак створив трек у колаборації з акордеоністом-віртуозом DIRESH.

Сергій Лазановський RIDNYI (1)

Об’єднатися разом музикантів надихнув успіх попередньої спільної роботи «Геть з України», яка набула неабиякої популярності в соцмережах. У Facebook відеокліп має вже понад 3,5 млн переглядів. А у YouTube входить до ТОП-30 найпопулярніших відео на платформі в українському сегменті з 1,5 млн переглядів.


«DIRESH такий легкий на підйом, як і я, — коментує співак. — Він хворий творчістю, і це захоплює. Приємно працювати з людиною, яка перш за все женеться не за фінансами, а за ідеєю».

За словами Сергія Лазановського, нова робота «ЗСУ» продиктована часом. Адже після успіху «Геть з України» співак сотнями отримував повідомлення від військових і цивільних з подякою за мотиваційну творчість та створення нових пісень, які підіймають настрій і дух наших бійців.

«Найперше, словами цієї пісні ми хочемо підтримати всіх наших захисників і захисниць, які зараз борються за нашу Незалежність і відновлення наших територій. Хочеться, щоб вони набирались сил не лише фізично, а й морально. А завдяки пісні — це можливо зробити на відстані багатьох кілометрів. Хоча не приховаю того факту, що всі ці пісні будуть обов’язково виконані перед самими солдатами», — зазначив виконавець.

Окрім того, Сергій Лазановський|RIDNYI у тексті нової композиції разом із співавторкою та продюсеркою Іриною Батюк надихнувся словами видатного поета Тараса Шевченка: «Кохайтеся, чорнобриві, та не з москалями!». Сам співак вважає, що українці мають сформувати себе, як незалежна нація і прагнути поважати та цінувати своє — українське. Зі свого боку, акордеоніст-віртуоз DIRESH додає, що за мету цієї колаборації музиканти ставили створити пісню, яку можна назвати українською душею, таким запалом, який би підіймав дух і настрій.

Сергій Лазановський RIDNYI

Сергій Лазановський|RIDNYI впевнений, що українські артисти мають зробити від себе все залежне, аби після перемоги України над загарбниками на весіллях, дискотеках та інших святах не лунало жодної російськомовної пісні. І акцентує:

«ЗСУ мають завжди залишатися в центрі уваги, навіть на особистих святкуваннях. Тому що це саме ті люди, завдяки яким ми зможемо відчути ще раз приємні моменти у своєму житті. А пісня «ЗСУ» завжди про це нагадуватиме».


Усі кошти з прослуховувань пісні «ЗСУ» на стрімінгових платформах будуть передані на потреби Збройних Сил України!
Прослухати композицію можна тут