рома майк презентує дебютний альбом

рома майк

рома майк

рома майк – український реп-виконавець, також відомий як лідер гурту “Ешелон“, презентує свій дебютний альбом. До нього увійшли 15 пісень. Головний меседж альбому: “Людина – це ідеальне творіння. У ній поєднане як світле, так і темне, як червоне, так і чорне“.

рома майк

У світі, де всі створюють собі образи, важко розповідати свою історію. Усі намагаються вразити своїм незвичним унікальним життям. А я що? Я – рома майк, мені 31, я з провінції, і сьогодні прем’єра мого дебютного альбому. Моя мрія здійснилася. Усе, що ви почуєте в цих треках, є правдою. У цьому альбомі є сумніви, кров і любов. Свої золоті роки я вписав у цей альбом”, – коментує співак.

“Червоне – то любов, а чорне – то журба”, – слів з пісні не викинути, а всесвітні правила не стерти. рома майк вважає, що в кожному з нас природою закладено любити. А чорне нам нав’язує світ, суспільство.

рома майк

“Наприклад, трек «Золотко» – це марево любові, коли я її ще не зустрів, «Дощик» – поява любові на моєму шляху. «Босоніж», «Кров кольору пелюсток», «Станемо морем», «Світло мого дня», «Дай тепла» – це розкриття граней моєї любові. Вони всі стоять на стороні червоного. За чорне грають: «В сотий раз» – післясмак приїзду до Києва, я почав ламати кістки упереджень. «Відображення» – бордюрний спогад про квітучі клумби біля дому (сигарети і пляшка пива стали в пригоді). «Кораблі» – політ у депресивний осінній тріп мого дитинства. «Вуличний музикант», «Нагуляний», «Сили», «Сонячний зайчик» – сторони, які замальовані в чорне, але вони всі мої”, – розповідає про альбомні треки рома майк.

Золотим перетином, тобто універсальним проявом струткурної гармонії усіх історій в альбомі стає трек «Золотий дракон», де чорне – це частина червоного, а червоне – частина чорного. І хоч це кардинально різні поняття, вони можуть існувати тільки разом.