Співачка ROXOLANA представила дебютний альбом “Ukraine Is”

Співачка ROXOLANA представила дебютний альбом Ukraine Is

Співачка ROXOLANA представила дебютний альбом Ukraine Is

12-го листопада українська співачка та сонграйтерка ROXOLANA представила свій перший альбом “Ukraine Is“. Випуском альбому виконавиця підсумовує роботу над масштабним арт-проєктом “Ukraine Is”, який об’єднав українську поезію та сучасну музику. Відсьогодні альбом доступний на всіх музичних платформах.

Співачка ROXOLANA представила дебютний альбом Ukraine Is

До альбому увійшло 5 оригінальних композицій, створених на слова поетів різних епох – Івана Франка, Ліни Костенко, Юрія Іздрика, Лесі Українки та Михайля Семенка. Дві з них записані у дуеті з відомими виконавцями. Пісню «ФРАНКО» ROXOLANA заспівала з Народною артисткою України Ніною Матвієнко, а трек «Не своя» – з одним із найпопулярніших українських гуртів “KAZKA“. Бонус-треками альбому стали акустичні версії кількох композицій. Музику до всіх пісень ROXOLANA написала сама.

Також до альбому “Ukraine Is” увійшла абсолютно нова робота Роксолани – пісня «Горить моє серце», написана на слова Лесі Українки та виконана у стилі фламенко. 

«Проєкт “Ukraine Is” розпочався минулої весни. Тоді, перебуваючи на карантині, я написала пісні на вірші українських поетів. Вони всі створені у різних стилях, адже мені хотілося показати, що українська поезія може звучати сучасно і актуально. Я дуже рада, що ці пісні знайшли відгук у слухачів, і сьогодні я можу представити їм результат усього проєкту “Ukraine Is”. Він містить не лишеаудіотреки, але й відеороботи, в яких знялися відомі українці. Це, зокрема, художник Анатолій Криволап, співачка Ніна Матвієнко та актор і режисер Ахтем Сеітаблаєв. Я вдячна усім, хто допомагав створювати цей проєкт і обіцяю, що далі буде ще цікавіше», – розповідає співачка.

Нагадаємо, арт-проєкт "Ukraine Is" стартував на початку літа з релізу пісні «Очима» на слова Ліни Костенко. Також він містить композиції «ФРАНКО» на слова Івана Франка, «Говори» на слова Юрія Іздрика, «Не своя» на слова Михайля Семенка та «Горить моє серце».

Співачка ROXOLANA представила дебютний альбом Ukraine Is