Розмова з Творцем у новій роботі ALYOSHA «Мене створив»

Розмова з Творцем у новій роботі ALYOSHA «Мене створив»

Співачка ALYOSHA, яка тимчасово мешкає в США, презентувала сингл «Мене створив».

Нову роботу виконавиця називає піснею-запитанням. Слова та музику артистка написала кілька років тому, але зараз їх сенс актуальний як ніколи. Авторка та виконавиця сподівається, що трек буде підтримувати дух українців та спонукатиме слухачів поставити собі важливі питання.

«”Мене створив” — це пісня-запитання до Творця. Коли відбувається щось погане, ми не можемо усвідомити, що це може бути такий самий прояв його любові, коли треба саме таким чином викликати зміни в нас, в душі… Ми звертаємося до нього: «Ти нас любиш? Чому так? Чому така твоя любов?». І, напевно, відповідь завжди є — вона всередині нас, — впевнена ALYOSHA. — Я часто ставлю запитання й до самої себе: хто я, чому, для чого? Чому ми всі досі не усвідомлюємо як кохати по-справжньому, щиро, духовно? Нам може щось не подобатися в житті, але все це ми продукуємо самі. Тож, питання до кого? Відшукати відповідь можна в собі. Шукайте і знайдете!».

Розмова з Творцем у новій роботі ALYOSHA «Мене створив»

В підтримку релізу співачка представила лірик-видео в чорно-білих тонах. Відео було відзнято на узбережжі Атлантичного океану в передмісті штату Нью-Йорк. Додатковою локацією послугувала музична академія “Architekt music academy”, в якій артистка знайшла свій «творчий прихисток» у США.

Розмова з Творцем у новій роботі ALYOSHA «Мене створив»

Зазначимо, деякі вокальні партії ALYOSHA записувала під час своїх рідкісних та нетривалих візитів до Києва. Робота над синглом проводилася на студії Влада Дарвіна Arteria Music Hub.

Саундпродюсерами треку виступив сам Влад Дарвін та Максим Сиволап. Останній також займався мастерингом та зведенням. Над аранжуванням  працювали Андрій Тропешко та Максим Сиволап. Трек «Мене створив» увійде до шостого студійного лонг-плею артистки.