RUTA подарувала нове життя народній пісні “Грушечка”

RUTA подарувала нове життя народній пісні "Грушечка"

Співачка RUTA випустила свій дебютний сингл “Грушечка”. Поєднання душевності, що притаманна українській музиці, та сучасного аранжування світових стандартів. Саме ці фактори перетворюють пісню “Грушечка” у виконанні RUTA на справжній скарб для тих, хто весь час шукає нову цікаву музику на просторах стримінгових сервісів. 

Це важливий та суттєвий крок для артистки, адже пісня свого виходу чекала багато часу: “Вперше я виконала цю пісню на Таврійських Чорноморських іграх-у 2017 році. І з того часу зі мною була ідея подати цю пісню по-іншому. У 2018 я записала перше демо і тільки зараз ця пісня нарешті набула того звучання, яке я шукала. Це поєднання сучасного звучання з етнічними мотивами. Це відома народна пісня, знайома слухачеві і вона зачіпає. Люди готові почути ії ще раз, але інтерпретовану по-іншому. Гармонія, яку цікаво переслуховувати, бо спочатку чуєш одне, а за другим разом вже інше. Це чудовий трюк.”

Для пісні “Грушечка” було використане аранжування у жанрі Drum and Bass і співачка не думає на цьому зупинятись та продовжує експерименти у своїй творчості. RUTA впевнена, що завдяки експериментам, спробам та помилкам вона зможе відшукати те, що буде відображенням її особистості. 

Музика супроводжувала майбутню артистку з самого дитинства. Перші кроки на зустріч своїй мрії, RUTA почала робити у віці 10 років. Це той період, коли вона почала серйозно займатись музикою та брати участь в численних конкурсах. В тому числі, в 2014 році, коли стала фіналісткою Нацвідбору Дитячого Євробачення. Цю подію можна по праву вважати першою маленькою перемогою на шляху до великого успіху.

“«Грушечка» дуже знаковий особисто для мене реліз, це перший суттєвий крок, задля якого було зроблено тисячі дрібних кроків. Зараз я націлена на пошук себе та свого жанру.”

Нагадаємо, після успішних реміксів Геля Зозуля випустила новий трек “Весела пісня”.