“Весела пісня”: після успішних реміксів Геля Зозуля випустила новий трек

"Весела пісня": після успішних реміксів Геля Зозуля випустила новий трек

Українська співачка Геля Зозуля презентувала трек “Весела пісня”. Прем’єру артистка приурочила до Дня закоханих. Разом з піснею виконавиця випустила відеороботу. Головну роль виконав популярний блогер Тарас Нестеренко.

“Весела пісня – це сатирична казка про те, як дівчина взяла ситуацію в свої руки. Історія розгортається дуже неочікувано, адже все в житті буває”, – зазначено в офіційному повідомленні.

Зйомки відбувалися в самому центрі Києва. Геля Зозуля сподівається, що гумористичний трек та кліп відволіче слухачів від буденності та стане приводом посміхнутися. До речі, виникла пісня, як і багато з синглів співачки – вночі. 

“З самого дитинства я перед сном, замість того, щоб лягати спати, складала вірші та пісні чи голосно грала якісь імпровізації на фортепіано. Відтоді багато треків народжувались саме вночі”, – зазначила співачка. 

У творчості Гелі Зозулі наразі особливу роль набирають ремікси на її треки. Дуже результативною стала співпраця реміксером KAVA. Він вже створив альтернативні версії пісень “Колір музики” та “Рута”, які потрапили до музичних трендів YouTube та підкорюють Shazam.

Нагадаємо, Alina Pash зібрала шабаш і начаклувала новий мініальбом.