Сергій Бабкін присвятив нову пісню “Непробивна” Україні та її захисникам

Сергій Бабкін присвятив нову пісню “Непробивна” Україні та її захисникам

Сьогодні, 24 березня, світ побачив новий сингл Сергія Бабкіна “Непробивна”. Це перша композиція з майбутнього альбому, натхненного подорожами співака Україною під час війни та концертами для українських воїнів.

Пісня присвячена захисникам України та всьому українському народу, які довели всьому світові, що бажання бути вільними та волю до перемоги неможливо зламати. Попри щоденні трагедії, пісня має життєствердний настрій, щоб підтримувати моральний стан і дух нації. “Непробивна” була записана і створена в Києві під час найсуворішої в історії України зими 2022-2023 років. 

У моменти, коли мене охоплює лють, злість та ненависть до ворога, я мрію мати суперсилу. Лише одну, але таку, щоб можна було повернути життя всім, хто загинув у цій війні. Думки про це стали  поштовхом до написання цієї пісні. 

Руйнівна війна зробила нас сильнішими. Ми об’єдналися, ми стали єдині. Українці — світлі, добрі, щирі, відверті люди. Подорожуючи з концертами різними містами нашої країни, я ясно відчув, що Україна непробивна. Я присвячую цю пісню кожному українцю та кожному захиснику, який боронить її від ворога. Вона сповнена любові та надії на кращі дні“, — коментує Сергій.

Нагадуємо, у грудні відбулася прем’єра класичного різдвяного гімну Silent Night у виконанні Сергія Бабкіна та легендарного гітариста та співака Хосе Фелісіано. В запису також взяв участь австрійський виконавець FaWiJo, який виступив ініціатором колаборації. Нова версія гімну є частиною проекту FaWiJo & United Artists for Ukraine, в якому також беруть участь такі всесвітньо відомі виконавці як Білі Оушн, Status Quo, Gipsy Kings та інші. Кошти від монетизації відео цього проекту також будуть спрямовані на допомогу Україні. 

У лютому 2023 року відбувся благодійний тур Сергія Бабкіна містами України, в рамках якого співак дав 12 концертів в 11 містах. Кошти, отримані від виступів, Сергій в черговий раз спрямував на допомогу ТрО ЗСУ у місті Харкові. Під час виступу для військових Сергію та його дружині Сніжані вручили нагрудні знаки – почесні відзнаки 127-ї Окремої бригади Територіальної оборони ІІІ ступеня “за піднесення морально-психологічного стану та бойового духу особового складу батальйонів бригади”.

Загалом від початку повномасштабного вторгнення Бабкін зіграв близько 70 благодійних концертів в Україні, США, Канаді, Німеччині, Литві, Латвії, Естонії, Чехії, Польщі, Швейцарії, Ірландії, Іспанії на Кіпрі, як у складі проєкту “Доброго вечора, ми з України!”, так і сольно, а усі гонорари за виступи спрямував волонтерським організаціям, які опікуються жителями Харківщини та 127-й Окремій бригаді Сил ТрО ЗСУ.