Сергій Лазановський | RIDNYI та The Faino презентують dance-версію хіта «Очі»

Сергій Лазановський | RIDNYI та The Faino презентують dance-версію хіта «Очі»

Український співак Сергій Лазановський | RIDNYI презентував оновлену dance-версію треку «Очі» разом із The Faino. Після успіху ліричної оригінального хіта, який увійшов до дебютного авторського мініальбому «Етюди», артист вирішив створити варіант пісні в стилі sad dance music, взявши за основу головний меседж композиції. На допомогу прийшла The Faino – діджейська спільнота, відома своїми реміксами на хіти від KAZKA, IVAN NAVI, Арсена Мірзояна, Jamala та інших.

«Створення таких версій пісень – новий досвід для мене. Я радий, що вдалось попрацювати із The Faino, у них великий досвід створення танцювальної музики. Чесно, ніколи не думав, що мої треки там смачно можуть звучати у електронній обробці. Думаю, на «Очах» ми не зупинимось», – прокоментував Сергій Лазановський | RIDNYI.

Зйомки лірик-відео відбувалися в Одесі. Співак наголошує, що рішення зробити екранізацію було спонтанним, адже команда їхала на дитячий конкурс. Проте в останній момент Лазановський взяв із собою оператора та вирішив відзняти лірик у місцевій бухті.

«Ми завжди ретельно готуємося до зйомок. Підбираємо локації, образи, залучаємо багато людей. Проте зараз у зніманнях вперше брав участь тільки я і оператор. Було мало часу, адже ми прибули під захід сонця. Все мало бути швидко, тому ми акумулювали сили та спрацювались на всі 100%», – розповів співак.