Сергій Лазановський зібрав 55000 грн дитячому відділенню онкогематології

Сергій Лазановський зібрав 55000 грн дитячому відділенню онкогематології

Сергій Лазановський зібрав 55000 грн дитячому відділенню онкогематології

Колядували, допомагали, заряджали різдвяним дивом: у Франківську відбувся концерт «Ніхто не одинокий на Різдво»

В Івано-Франківській обласній філармонії відбувся благодійний концерт «Ніхто не одинокий на Різдво», який сміливо можна назвати цілісним музичним спектаклем, пронизаним ідеєю добра і дива.

Лунали колядки та різдвяні пісні у виконанні Сергія Лазановського та вихованців продюсерського центру Star Team:7TEEN’S, INSHI, TAYNA, DARIKA і Діани Бігун.

Зібрався повний зал франківців і гостей міста. Всі гучно аплодували, веселилися, плакали від розчулення та підспівували знайомі з дитинства колядки: «Добрий вечір тобі», «Тиха ніч», «Бог ся рождає», «По всьому світу стала новина», «Нова радість стала», «Небо і земля нині торжествують» та інші.

Окрім відомих колядок у сучасному аранжуванні, гості концерту почули авторські пісні на різдвяну тематику, над якими Сергій Лазановський працював протягом останніх пів року: «Santa Nikko» та «Додому на Різдво».

«Власне все і почалося з пісні «Ніхто не одинокий на Різдво», яку написала засновниця продюсерського центру Star Team, серце проєкту і організатор концерту Ірина Батюк, — каже Сергій Лазановський. — Пісня надихнула нас зробити формат концерту благодійним. Щоб кожен зміг долучитися до створення різдвяного дива. Дякую всім, хто допомагав, хто був присутній на концерті, підспівував, аплодував. Вийшло справді, як у пісні: «Наше Різдво ми зустрінемо разом. Ніхто не одинокий на Різдво».

-«Зворушливо. Яскраво. Атмосферно. Щиро. Професійно».
-«Незабутньо, сильно, щиро. Вся зала була переповнена справжнім духом Різдва і дива»
-«Це більше, ніж концерт. Важливіше, ніж просто допомога», — ділилися емоціями гості дійства у соцмережах. І вже зараз просять організаторів повторити концерт. Тож у майбутньому дійство «Ніхто не одинокий на Різдво» планують повторити і в інших містах.

До слова, 17 249 гривень пожертвували гості концерту в скриньки. Решта суми — благодійна допомога від продажу квитків. Всі кошти будуть передані на потреби онкогематологічного відділення Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні.

Довідково. Сергій Лазановський — виконавець, автор пісень, переможець 11 сезону наймасшабнішого вокального шоу «Голос країни». Після перемоги артист активно займається творчістю, гастролює не тільки Україною, але і Європою, випускає кліпи та треки.

На День Святого Миколая презентував трек «Санта Нікко», який активно розповсюджується у соцмережі TikTok і стає вірусним. На нього вже зняли відео як популярні блогери Даша Євтух, Ledboy1, Ліля Снюсь, так і діти в дитсадочках та школах.