SEVERYNA презентувала нову пісню, яку вже співають у TikTok

SEVERYNA презентує нову пісню, яку вже співають у TikTok

Українська віра, надія та кохання. Саме так можна охарактеризувати нову пісню молодої співачки SEVERYNA. Три основні кити, на які спирається виконавиця у своєму треку “Якщо би ти любив мене”, який відмінно поєднав в собі всі ці почуття. 

“Якщо би ти любив мене” – пісня-експеримент. Мої знайомі та колеги, котрі чули її до офіційної презентації, вважають найкращою з усіх моїх релізів.

Ця пісня про переживання, які виникають, коли ти не впевнена, чи тебе дійсно кохає інша людина. Тут є і розпач, і сум, і водночас надія і віра у краще майбутнє. І, звичайно, бажання бути коханою.

Можливо, саме тому трек так припадає до душі всім, хто його слухає. Він життєвий та знаходить відгук навіть у серцях чоловіків. Я вже мала змогу бачити відео у TikTok під неї. Я щаслива, що людям подобається і вони підхоплюють її як новий тренд» – коментує артистка. 

SEVERYNA продовжує дивувати, оскільки нова композиція повністю відрізняється за стилем і жанром від попередніх пісень. Чудовий голос виконавиці у доповненні з гарною музикою дає приємний післясмак від прослуховування. 

Незмінним у творчості співачки залишається популяризація української мови та музики. 

“Я проживаю кожен свій рядок з пісні в реальному житті. Коли я відчуваю натхнення чи настрій для написання пісень, я просто сідаю та пишу. Мені не треба для цього нічого вигадувати, воно просто лине з мене, воно живе в мені та б‘ється в скронях. Кохання говорить українською. Кохання співає українською“, – доповнює SEVERYNA.