Прем’єра музичного кліпу “Я солдат” – PTASHKIN презентував свій перший кліп з військового альбому “Бойові Бобри”

Прем’єра музичного кліпу на пісню “Я солдат” PTASHKIN презентує свій перший кліп з військового альбому “Бойові Бобри”

У цій роботі артист висвітлив зміну свого відношення до армії після участі у бойових діях. Раніше співак ухилявся від строкової служби і не бачив себе солдатом. Але на початку повномасштабного вторгнення він разом із друзями пішов добровольцем до лав ЗСУ. Після того, як повоював у найгарячіших точках, Пташкін зробив для себе вже зовсім інші висновки про те, що таке армія, навіщо вона потрібна і що означає бути солдатом.

“Колись я вважав зовсім за непотрібне у моєму житті те, що дає служба в армії. Мені здавалося, що проходження строкової служби – то втрата часу. Я не міг уявити, що колись візьму в руки зброю і навчатимуся військовій справі за власним бажанням. Але, як ми бачимо, всесвіт має свої плани. І сьогодні я неймовірно пишаюся тим, що став солдатом наймогутнішої армії світу!”, – розповідає Міша.

Маючи вже сьогодні бойовий досвід, Пташкін дуже сильно шкодував про те, що раніше не вивчав тактику бою, поводження зі зброєю тощо – загалом те, що довелося вчити у стислий термін і одразу в бойових умовах.

“Багато чому нас навчили перед тим, як ми почали виходити на бойові. Але також багато чого не встигли нормально відпрацювати і засвоїти. Це було дійсно тяжко – одразу переходити до практики, не маючи достатньо часу на теорію. І зараз я дійсно роблю висновок, що потрібно було йти в армію або на військову кафедру і вчити базові речі військової справи. Хоча б автомат навчитися тримати і доглядати… Тож я дуже рекомендую зараз тиск, у кого призовний вік, не втрачати часу і піти відслужити строкову. Навчитися хоча би базовим речам! Тим паче що зараз майже всі інструктори з реальним бойовим досвідом”, – наголошує виконавець.

Також після бойових дій Міша розповідає, як сильно він полюбив своїх побратимів і зрозумів, що таке братерство. Поруч із ним воювали такі ж добровольці, кожен з яких був успішним у своїй справі до повномасштабного вторгнення.

“Коли ми тільки пішли захищати Київщину в ТРО, майже одразу сформувався наш підрозділ, у тому складі, в якому ми воювали вже далі як ЗСУ, і досі мої побратими воюють тим самим складом “Бойових Бобрів”. Для мене є великою гордістю, що я є одним із цих неймовірних людей! Так що першим відкриттям у армії для мене стало братерство, якого більше ти не знайдеш ніде… Відчуття побратимів поруч з тобою – то є найпотужніше відчуття сили і духу! Нам було і весело, і сумно, і гірко, і тяжко. Але разом ми виходили з неймовірних ситуацій на фронті”, – зізнається співак.

Михайло разом зі своїми побратимами відчули на собі весь жах Бахмутського напрямку ще на самому початку його руху. І після тижня незгасаючих арт-обстрілів їм довелося виходити з оточення, прийнявши 14-ти годинний контактний бій з “вагнером”. “Бобри” тоді вийшли не всі… Але після реабілітації весь підрозділ повернувся на передову і до сьогодні воює у найгарячіших напрямках.

Михайло Панчишин після поранення продовжує робити все задля нашої перемоги, але вже як волонтер і на своєму професійному фронті. Він розповідає про те, що переживають люди на передовій і прославляє справжніх героїв цієї війни у своїх піснях.

“Коли я вийшов з нашого підрозділу, мені наш командир сказав наступні слова: “Ти своє на передку вибігав, зараз твоє завдання як автора і співака – зробити так, щоб нас і тих, хто вже не з нами, ніколи не забули. Розповідай про те, що ми переживаємо під час бою і як хочемо відпочинку! Нехай люди знають і пам’ятають про тих, хто віддав життя, захищаючи наш дім!”, – розповів Пташкін.

Коли Михайло розповідає історії з фронту, він зізнається, що дуже пишається тим, як почав поважати його старший брат, який також служить у ЗСУ. І як давав благословення йти воювати його батько. Як на нього сьогодні дивиться мати. Скільки вона чекала, щоб він і його брат повернулися живими до дому, скільки поставила свічок і прочитала молитв… Але вже зараз молодший син повернувся з війни і вона бачить у ньому свого героя. Міша дуже пишається, що не підвів батьків і зміг вшанувати їх своїми мужніми вчинками. Тому слова пісні звучать саме так – “Пишайся Мамо, я солдат”.

Перший кліп з альбому “Бойові Бобри” на пісню “Я солдат” був відзнятий на одному з полігонів, де солдати проходять тактичні навчання. Пташкін разом із командою хотіли показати, наскільки поважно сьогодні бути воїном ЗСУ. Солдат України – це взірець мужності, сили та незламності для усього світу. Тому що в нашій армії сьогодні воюють найкращі, найсильніші і найталановитіші люди. Бути одними із них – означає бути кращим із кращих.

В кліпі знімалися військові, які брали участь у бойових діях безпосередньо на “нулі”. А також у кліпі знялися і побратими Пташкіна з “Бойових Бобрів”. Всі ці військові є героями нашого часу, які ризикують своїм життям задля нашої свободи. Славімо їх!

“Головна ідея цього кліпу полягає в тому, що бути солдатом країни, яка знаходиться в стані війні – це є найвища пошана! Люди, які служать зараз у Збройних Силах України – це дійсно кращі з кращих! Тому стати таким як вони, мріють багато людей… Але бути такою людиною зможе далеко не кожен! Слава Україні! І Слава її Героям!”, – додає співак.

У вересні 2023 року Пташкін планує вихід наступного кліпу з альбому “Бойові Бобри” на пісню “Донечка”.