SHADU випустила пісню-маніфест про токсичні стосунки

SHADU випустила пісню-маніфест про токсичні відносини

SHADU випустила пісню-маніфест про токсичні відносини

Співачка SHADU в новій пісні «Не делай мне волны» вирішила гучно порушити тему токсичних стосунків. До слова, вся творчість співачки побудована на мотивації та підтримці жінок. 

Співачка відверто говорить тет-а-тет зі своїми почуттями, розмірковує та переконує себе, що в першу чергу, власне “Я” та почуття впевненості дуже важливі. 

 «Це історія про токсичність і залежність у стосунках. Моя героїня прекрасно розуміє, що чоловік не готовий на серйозні рішення та стосунки. Він з’являється тоді, коли хоче. Проте як тільки у неї зароджуються нові стосунки, він відразу стає на шляху, так як не може її відпустити. Тому все її життя як на хвилях, — то вгору, то вниз », — каже артистка.

Звучання нової пісні, як і попередніх, SHADU довірила саунд продюсеру Вадиму Пороткову — Meyer Rekordz. Ліричну композицію співачка підкріпила mood-video, яке швидкими темпами поширюється її шанувальниками. 

SHADU випустила пісню-маніфест про токсичні відносини

SHADU (Ксенія Шадурська) - українська співачка і блогерка, сонграйтерка та режисерка. До початку сольного проєкту працювала режисеркою на топових телеканалах країни.