Щира колаборація: Roland Orban разом з дідусем записав трек

Щира колаборація: Roland Orban разом з дідусем записав трек

Roland Orban, який вважається творцем  українського та англомовного EDM, Dance, House, Deep House, презентував пісню Зродились Ми (Ukrainian Nationalist Anthem)”.  Roland Orban створив чимало пісень та музичних творів для реклам та кіно продуктів.

“В цей непростий час для України, коли у наш дім прийшла війна, як ніколи потрібно підтримувати бойовий дух наших ЗСУ. Саме це я і зробив разом із своїм 87-ми річним дідусем. Якось провідувавши його, зайшов у дім, почув як мій дідусь співає і зустрічає мене з Українським Маршем Націоналістів – «Зродились Ми». Дідусь одразу запропонував разом заспівати. А я не тільки підтримав його співом, а ще й привіз його на студію і записав з ним дует”розповів Roland Orban.

“Зродились Ми” (Ukrainian Nationalist Anthem) від Roland Orban – це сучасний варіант українського маршу Націоналістів у стилі Electronic Dance Music, покликаний підіймати бойовий дух наших військових та українського народу, в цілому. 

“Моя музика створена абсолютно для будь-якого віку, бо ми з моїм дідусем Василем, якому, нагадуємо 87 років, показали, що кожен може сміливо підспівувати і підтанцьовувати під цей динамічний сингл. Слава Україні! Слава ЗСУ!”прокоментував Roland Orban.

Трек доступний на всіх музичних платформах та на офіційному You-Tube каналі сонграйтера!