Шугар повертає ретровейв у новому релізі “Вініл”

Шугар повертає ретровейв у новому релізі “Вініл”

Артист Шугар випускає нову танцювальну пісню “Вініл” у стилі ретровейв. Це новий жанр для співака, сам ж він говорить про реліз, мов це “Шугар 2.0”.

Це пісня про хлопця, який переживає розрив і сумує за своєю колишньою дівчиною. Він каже друзям, що почувається чудово після розриву з нею, але насправді йому важко і він намагається не показувати їм цього. Пісня зображує тип людей, які завжди хочуть бути крутими перед друзями.

Артист хотів передати в пісні той демонстративно-яскравий настрій, тому основний мотив пісні дуже бадьорий і життєрадісний. Пісня натхненна синтезаторами 1980-х років.

Шугар розповідає про пісню:

“Сінти з 80-х знову в моді. Я постійно експериментую з жанрами та стилями, пробую щось нове для себе і це один з тих випадків. На свій власний подив, відчуваю себе у такому стилі дуже органічно і комфортно, думаю у пісні це відчувається. Я співаю про ситуації, коли люди після розлуки ведуть себе ніби їм кайфово і вони легко пережили розрив відносин, хоча насправді вдома за закритими дверима вони почуваються зовсім інакше. У плані звучання мене надихнули американські пісні 80-х років, обожнюю цей стиль. Отож, запускайте Вініл і отак от!”.