Шугар презентує новий хіп-хоп реліз “Парфуми”

Шугар презентує новий хіп-хоп реліз “Парфуми”

Співак Шугар презентував новий хіп-хоп трек “Парфуми” у сучасному аранжуванні разом із відеокліпом. Шугар повертається зі стильним хіп-хоп бітом та співає про відносини у новому треку.

Після шумного попереднього релізу “Віддаю Притулі” у стилі поп-денс, співак дивує новою хіп-хоп прем’єрою та показує себе як різножанрового артиста. У пісні “Парфуми” Шугар співає на вже звичну для нього тему відносин. “Я пам’ятаю парфуми” – саме такими словами починається приспів пісні. У пісні йдеться про особливе сприйняття хлопцем дівчини на основі її парфуму, рухів, губ, що не відпускають його та притягують.

Шугар презентує новий хіп-хоп реліз “Парфуми”

Відеокліп від режисера Баланова Назара відзнято у Києві. Його динаміка та кольори ідеально підкреслюють настрій пісні, який хотів передати артист. Сам Шугар говорить, що цей кліп на даний момент є найпрофесійнішим та найдорожчим з усіх відеоробіт на його треки.

“Не можу дочекатись, щоб люди його побачили”, – говорить Шугар.

Шугар презентує новий хіп-хоп реліз “Парфуми”

Сам співак коментує процес написання та своє бачення:

«Пісня «Парфуми» це той тип музики, який звучить у мене в навушниках безперестану! Це стиль який я слухаю і стиль, у якому хочу писати. Я відчуваю, що в українському музичному просторі дуже не вистачає такої музики. Такий напрям уже давно став новим поп жанром у світі і це круто, що ми також розвиваємось у цьому напрямку, я радий робити і свій внесок. Я сприймаю вокал як інструмент, кожна буква і слово мають свій звук і в цілому підсилюють ритм пісні. Нам дуже пощастило, що українська мова дуже динамічна і дзівнка, маємо усе що треба! Українською дуже легко римувати, виходить дуже милозвучно майже у всіх випадках і це добре продемонстровано у моїй новій пісні «Парфуми»».