Soundots та Krapka презентували музичну відеороботу на трек “Безліч очей”

Soundots та Krapka презентували музичну відеороботу на трек “Безліч очей”

Реліз синглу відбувся 31 травня у складі альбому “Dark Circuit”.

Коли навколо тебе люди, ти вимушений стримувати емоції, як би сильно боляче і страшно тобі не було. Коли ж наодинці з собою – ти нікому нічого не винен і нарешті можеш бути справжнім.

Часом нас накриває, ніби ковдрою, а навколо безмежне поле, вихід з якого здається маревом та ілюзією.  Саме ці кадри з кліпу вдало демонструють відчуття, які виникають при прослуховуванні “Безліч очей”.

“Цей сингл несе наскрізний повоєнний мотив і рефлектує щодо нової реальності. Трек створений за віршем мого чоловіка, який служить в лавах ЗСУ з 2022 року. Мені давно хотілося написати про те, що відбувається на фронті, однак, я відчувала, що не можу писати про воєнні дії, про те, що я не прожила. Юра Буличев дізнався про ідею та запропонував зробити спільну роботу”, – Іра Лобанок.

Іра також ділиться тим, що ідея кліпу виникла дуже спонтанно. За один вечір вдалося зібрати друзів та зняти головні кадри відеороботи.

Soundots – проєкт, створений на початку 2023 року, головною ідеєю якого було відтворення іконічного у 90-2000-х роки трип-хоп саунду. Протягом півтора року гурт працював над альбомом “Dark Circuit”, назва якого символізує складний шлях, наповнений особистими та колективними кризами. Робота проходила в домашній студії Юрія, який також дотичний до проєкту Monotonne і лейблу Dnipropop. 

SONY DSC

У цій роботі є дуже висока довіра до кожного учасника процесу. Усі залучені митці створювали кліп без конкретних рамок. Саме тому “Безліч очей” став важливою частиною творчої історії кожного.