SOWA разом з гуртом Скрябін переспівали пісню “Вибач”

SOWA разом з гуртом Скрябін переспівали  пісню "Вибач"

Співачка SOWA і чинний соліст гурту Скрябін YURCASH переспівали зворушливу пісню авторства Кузьми — “Вибач“. Вперше оновлений трек пролунав в ефірі ранкового шоу “Сніданок на 1+1“. Кавер зберіг знайоме прихильникам, автентичне звучання, проте жіночий голос і акустичний супровід додали пісні ніжності.

“З початку повномасштабної війни я почала активно слухати пісні гурту “Скрябін”. Коли я почула пісню “Вибач” — зрозуміла, що це та пісня, яку б я хотіла заспівати саме зараз, під час війни”, — розповідає SOWA. 

Тоді співачка вирішила написати гурту Скрябін і запропонувати колаборацію. SOWA не вірила, що гурт і дійсно підтримає її ідею, та хлопці швидко погодилися. 

“Кузьма завжди підтримував молодих. Тому підтримуємо молодих і ми. І зробили дует. Скрябін продовжує жити як гурт, пісні його люблять і всі знають”, — додав нинішній соліст гурту YURCASH.

Тоді пісня “Вибач” і отримала своє друге життя. 

“Щоб по-справжньому сказати «вибач», треба бути сильною і сміливою людиною. Адже визнати свої помилки може тільки така особистість. Скрябін був саме таким. В першу чергу, чесним з самим собою, чесним та відвертим з усіма. Саме тому його пісні так впадають у душу, саме тому вони відгукуються у кожному серці“, — впевнена співачка. 

Пісня звучить знайомо, але у той самий час по-новому, адже всі інструменти було записано наживо.