“Там де ти”: прем’єра трьохвилинного мініфільму Марти Липчей про почуття кожного українця

"Там де ти": прем’єра трьохвилинного мініфільму Марти Липчей про почуття кожного українця

Фіналістка “Голосу країни-12” Марта Липчей представила перший сингл “Там де ти”, який став основою мініфільму про почуття кожного українця після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. 

Сьогодні Марта Липчей — нове обличчя сучасної музики. Нова сторінка в історії жіночого поп-року в Україні. 

Її меседж — говорити правду в своїх піснях. Співати про те, що переживає кожен українець. 

“Там де ти” — це історія майже кожної п’ятої родини в Україні. Це історія розлуки, страждань і випробувань. Історія родин, яких розділила війна і вимушений переїзд. 

“Для мене, як для артистки, є важливою місією співати про те, що сьогодні переживає кожен українець, бути голосом свого народу. Я присвячую цю пісню нашим військовим, які боронять нас у війні за нашу незалежність і свободу! Ми дякуємо вам і чекаємо на вас”, — коментує Марта.

Ідея і сюжет кліпу належать тренеру “Голосу країни-12” та меценату Андрію Мацолі. В березні цього року Марта Липчей підписала контракт з продюсерською компанією “Мюзік бразерз”, керівником якої є Світлана Мацола. 

“Коли ми пропрацьовували ідеї, то зрозуміли, що ця ситуація, — розлука родин,  є найпоширенішою і найболючішою серед українців. І ми кінематографічно показали те, що пережила українська родина за минулий рік”, — ділиться Марта. 

Відеокліп артистки став трихвилинним життям, яке проживає глядач. Весь біль, радість, переживання, надія, віра та любов в одному мініфільмі, який є близькою історією майже кожного в Україні. 
“Там де ти” — пісня, яка об‘єднує всіх українців та надихає на перемогу!