Співачка Аліна Башкіна презентує проникливу кавер-версію на легендарний хіт гурту “Скрябін”

Співачка Аліна Башкіна презентує проникливу кавер версію на легендарний хіт гурту “Скрябін”

Співачка Аліна Башкіна презентує проникливу кавер версію на легендарний хіт гурту “Скрябін”

Напередодні Дня пам’яті Кузьми Скрябіна Аліна Башкіна видала чуттєву відеороботу з авторською версією вічного хіта співака – “Старі фотографії”

”Я виросла на піснях гурту “Скрябін”. Кожен тиждень чекала виступів та дотепних жартів високого патлатого чоловіка – Андрія Кузьменка. В дитинстві я ще не розуміла всієї глибини таланту Кузьми. Але декілька років тому я прочитала книгу про його життя, переслухала альбоми і знайшла цілу скарбницю такої простої і дорогоцінної життєвої мудрості, теплоти та доброти. До людей, до життя…. “Старі фотографії “ – це одна з моїх  улюблених пісень Скрябіна.  Від неї завжди тепло на душі. Напередодні річниці трагедії хочеться віддати шану Андрію Кузьменко – людині, митцю, музиканту. Його пісні гідні, щоб іх співали стадіони. “ Старі фотографії” – це  історія про кожного з нас – як мріяли,  вірили, проходили життєві випробування… Про щирість і справжню дружбу, про те, як важливо залишатися Людиною, щоб не сталося.  Думаю, під час прослуховування та перегляду відео кожен згадає свою власну історію і серце наповнять теплі спогади”, – коментує Аліна.

Зазначимо, що кавер-версію Аліна створила зі своїми друзями-музикантами. Тож і кліп вийшов наскрізь пронизаним справжніми почуттями та щирими емоціями співачки та її близьких.