Співачка DANIELA презентувала ліричний трек про почуття 

Співачка DANIELA презентувала ліричний трек про почуття 

Українська виконавиця DANIELA анонсувала реліз нової пісні. Артистка представила композицію “Затамуй” , яка, судячи з коментарів під постом, дуже сподобалась підписникам і має всі шанси набути популярності серед поціновувачів української музики. 

У новій композиції дуже вдало описана сучасна реальність, в якій здається, що багато хто з нас переживає постійний стрес, тиснення та спроби впоратися зі все більшим навантаженням та викликами. Назва “Затамуй” є гаслом, що закликає зупинитися, задуматися та зосередитися на дрібницях, які дійсно мають значення у житті.

Пісня “Затамуй” написана у співавторстві з відомим сонграйтером Андрієм Осадчуком, який є автором хітів багатьох зірок українського шоу-бізнесу, таких як Міша Романова, Віталій Козловський, Наталя Могилевська, Ivan Navi, Анна Трінчер та інших. 

“Сучасний світ часто вичерпує наш час, енергію та увагу, залишаючи нас без можливості насолоджуватися дрібницями, радістю і взаємодією зі своїми емоціями. Постійний стрім інформації, вимоги і забезпечення матеріальних потреб часто приводять до втоми і відчуття втрати рівноваги в житті. У такому контексті бережливе ставлення до свого часу і зосередження на тому, що надає сили, може бути ключем до збалансованого та здорового життя. Це можуть бути різні речі для кожної людини – від хобі, до побачень з близькими людьми”, – каже Daniela. 

Таким чином, цей символічний заклик “Затамуй”, може нагадувати нам про важливість вміння зупинятися, дбати про себе, піклуватися про свої емоції та насолоджуватися моментами, що варто запам’ятати. До слова, Daniela не лише співачка, а й волонтер – у свої 14 років дівчина вже активно гастролює і виступає перед військовими, підіймаючи їхній бойовий дух. Також виконавицю часто запрошують виступити на своїх концертах відомі українські зірки шоу-бізнесу, серед яких Павло Зібров. Попередня презентована артисткою пісня «Повертайся живим», слова до якої написала Daniela, а музику відомий композитор Микола Мозговий, яку вона представила цієї весни, швидко набрала більше 110 тисяч переглядів на Youtube.