Співачка Катя Глєбова випустила свою дебютну авторську пісню-сповідь для подруги

Співачка Катя Глєбова випустила свою дебютну авторську пісню-сповідь для подруги

Українська співачка Катя Глєбова (IGUANA) презентувала новий трек “Напиши“. Це пісня  —ностальгія за нашими друзями, які вимушено покинули рідну Україну, задля безпеки своїх дітей і рідних. 

“Ти живеш своїм звичним життям, зустрічаєшся з друзями у ваших улюблених кав’ярнях міста, подруга не на жарт регоче з твого волосся-стайлу за 5 хвилин, ви встигаєте за півгодини обговорити всі нагальні і не дуже питання, поплакати, поскаржитись, похвалитись, вчасно стулити пельку одна одній і розбігтися по всім справам світу. Війна. Кав’ярня все ще працює. Я десь в Україні. Ти десь закордоном. Напиши! Подзвони!”, — просить співачка у своїй пісні. 

Трек присвячений всім, хто втомився бачити рідні обличчя тільки з екранів телефону і мріє якнайшвидше особисто пригорнути і потеревенити про все на світі з близькими подругами в улюблених кав’ярнях.

У створенні пісні “Напиши” є одразу чотири дебютних моменти. По-перше, це пісня, де Катя Глєбова дебютує як автор слів та музики. По-друге, трек “Напиши” випущено під справжнім ім’ям співачки, не під псевдонімом! По-третє, аранжування пісні створив відомий саундпродюсер Томаш Лукач. 

І четвертий момент. Кліп на пісню “Напиши” було знято режисером Тімом Аврамчуком. Він зняв низку кліпів для таких зірок як: Пивоваров, Ярмак, ТНМК, Антитіла, Epolets, Tricky Nicky, Dzidzio, Neapology. 

“У цій пісні навряд чи є сила закінчити війну. Та в ній є сила повернути тебе мені якнайшвидше, не дивлячись ні на що! З часом розумієш, що найцінніше не саме життя, а його наповненість”, —ділиться співачка.