“Амбасадор дитинства”: в Івано-Франківську пройшов зірковий благодійний захід для дітей до дня народження Т. Г. Шевченко

"Амбасадор дитинства": в Івано-Франківську пройшов зірковий благодійний захід для дітей до дня народження Т. Г. Шевченко

11 березня в Івано-Франківську у національному драматичному театрі імені Івана Франка  пройшов благодійний захід “Амбасадор Дитинства” за участі більше ніж 2000 дітей-переселенців, діток сиріт, дітей загиблих у війні героїв України та діток — мешканців Івано-Франківської ТГ, організований всеукраїнською громадською ініціативою з адаптації дітей “Амбасадор Дитинства”.  

Відомі українці та учасники проєкту організували розважальну програму, провели майстер-класи та вікторини. Сотні юних івано-франківчан та дітей-переселенців прийшли послухати улюблених виконавців, зробити селфі зі своїми кумирами та взяти автографи.

Організували свято, яке присвячене до дня народження Т. Г. Шевченко. Також однією з головних активностей була можливість сфотографуватися з кубком “Євробачення“, який повернувся і подорожує Україною в рамках туру.

"Амбасадор дитинства": в Івано-Франківську пройшов зірковий благодійний захід для дітей до дня народження Т. Г. Шевченко

На заході вперше була представлена капсульна колекція від “Амбасадора Дитинства”, де аксесуари були розмальовані талановитою художницею з м. Харків Анною Беспалою. До представлення капсули у супроводі чарівної співачки та блогерки Kristonko приєднались діти з телевізійного проєкту,  партнера заходу “Подружки” та модельна агенція “Іта Моделс”. На свято також були запрошені діти полеглих у війні з росією Героїв України, діти-ВПО, які отримали повноцінні луки з представленої унікальної колекції на якій були зображені герої мультфільму “Тетянка і Василько”. 

Варто зазначити, що під час свята відбулася крута колаборація за участю стартапу Bank of Memories — діти та їх батьки отримали практичний досвід використання Bank of Memories, вони програмували майбутнє, відправляючи спогади з фестивалю собі та друзям у майбутнє, навчилися створювати родові дерева та почали будувати лінію життя.

 Це вже 14- й захід “Амбасадор Дитинства”, до цього, разом із “Зірковим десантом”, команда організаторів та Зірок побували у Львові, Ужгороді, Тернополі, Чернівцях, Києві, Івано-Франківську, Луцьку, Хмельницькому, Кам’янець-Подільському тощо.

"Амбасадор дитинства": в Івано-Франківську пройшов зірковий благодійний захід для дітей до дня народження Т. Г. Шевченко

Це наймасштабніший в Україні благодійний фестиваль з соціальної адаптації дітей під час війни. Головною метою заходу незмінно є відірвати дітей від негативних вражень, спогадів та думок, психологічно допомогти дітям та батькам адаптуватися у нових умовах, допомогти знайти нових друзів, подарувати зустріч із зірками та блогерами, дитячими кумирами.

Зробити свято для діток в Івано-Франківську приїхали: ведучі Тімур Мірошниченко та Катя Краснікова, Василь Котляров (NZK), ROXOLANA, Олег Машуковський, Килиммен з Kalush Orchestra, Nikita Lomakin, Амадор Лопес, Polina Dashkova, Остап Дрівко, Niro, гурт MOLODI, гурт 7TEEN’s, RYANA, TAYNA, Marika Dorada, Андрій Безкровний (dj Bloodless), Наталія Валевська, Dima PROKOPOV, MariSem, Ліля Слесарь, Владислав Рудніцький Ledboy, Макс Клімток, Kristonko, Вася Харизма, Назар Франівський, Діана Варварук, Ігор Розум’як, Олег Чигер, Василь Вірастюк та ін. .

Свято дитинства відбулось за сприянням голови Івано-Франківської обласної військової адміністрації Онищук Світлани Василівни та за підтримки голови Івано-Франківської ТГ Марцінківа Руслана Романовича.

До відкриття заходу долучилися й представники влади – народні депутати України Олена Вінтоняк, Тетяна Циба, 

Заступниця голови Сірко Людмила Іванівна, Начальник управління культури Федорак Володимир Васильович, друг ГО “Амбасадор дитинства” Олександр Богачов.