Співачка KolorRITnA презентувала нову пісню про кохання

Співачка KolorRITnA презентує нову пісню про кохання

Нещодавно співачка та сонграйтерка KolorRITnA випустила свій вже п’ятий трек під назвою “Залежність“. Пісню дівчина присвятила своєму чоловікові особисто та коханню в цілому. 

“Залежність” – це пісня про любов, про почуття, залежність від кохання. Про нестримне бажання зажди бути разом.

Поки він захищає Україну – вона чекає. Кожна зустріч, як подих, необхідний для того, щоб далі жити і боротися за перемогу. Реальна історія кохання, до болю знайома кожному, хто чекає на свою половинку”, – коментує авторка.

В пісні кохання оспівується як спокуса і залежність, яку викликають поцілунки коханого. Поки він на фронті, вона відчуває їх лише уві сні і співає саме про це:

“Кожен з нас хоч раз у житті кохав чи закохувався і знає, що це відчуття як наркотик. Тобі хочеться ще й ще. Кожен день все більше і більше. Ти вже не можеш зупинитися, бо залежиш від цих ендорфінів, які викликані любов’ю. Тому пісня і називається “Залежність” – бо всі ми залежні від кохання”.

Це вже п’ята прем’єра Маргарити (справжнє ім’я співачки) і вона невпинно рухається до топ-чартів країни.

“Я сподіваюся, що мою музику слухатимуть усюди, бо я пишу тільки те, що відчуваю, і впевнена, що це відгукнеться багатьом українцям”, – зізнається співачка.

Також саме ця музична прем’єра присвячена коханому KolorRITnA, який зараз боронить Україну. Неможливість бачитися кожен день, як раніше, породила ці слова та музику. Весь біль, який відчуває виконавиця, вона вилила у вірші, але пісня не вийшла сумною, а навпаки – жвавою та енергійною:

“Не бачу зараз сенсу плакати, бо цим ми не допоможемо нашим чоловікам на фронті. Їм потрібна наша підтримка, а не наші сльози. Тому моя пісня не є суцільним мінором. Та й саме кохання це нестримна енергія, а не сум”.