Співачка TANKATAKA розповіла в Німеччині правду про Україну

Співачка TANKATAKA розповіла в Німеччині правду про Україну

Українська інді-виконавиця та авторка пісень TANKATAKA запрем’єрила лайв-відео “Зрозуміти Україну” (нім. Ukraine verstehen), що стане музичною відзнакою великої боротьби українського народу за свободу та незалежність.

У рамках туру Німеччиною та читання книги “Зрозуміти Україну” (Ukraine verstehen) TANKATAKA разом із німецьким журналістом DIE ZEIT та автором однойменної книги Штефеном Добертом протягом 2022-2023 року проливала світло на правду про Україну. У своїх піснях TANKATAKA рефлексує над драматичними події останніх років і розповідає німецькій аудиторії історію України через об’єктив своєї музики. Під час туру-читання книги по Німеччині вона виконувала свою музику та брала участь у палких дискусіях, щоб донести до сердець західної публіки, чому Україна так стійко бореться за свою свободу та незалежність.

Лайв-відео “Зрозуміти Україну” стане відображенням цього туру, в якому TANKATAKA записала акустичні версії своїх пісень, що були виконані під час читань. Разом з прем’єрою лайв-відео TANKATAKA об’єднується з благодійним фондом “Місто Добра” та має на меті зібрати кошти для хоспісу для дітей з інвалідністю та дітей, які потребують паліативного піклування.

“Моя музика — це спроба передати не лише звук, але і душевні відчуття, які переповнюють мене. “Зрозуміти Україну” – це не просто лайв-відео, це моя щира спроба поділитися болем, гордістю та любов’ю до України з усім світом.” – зізнається виконавиця.

Основа відео — це власноруч написані композиції виконавиці, які проливають світло на боротьбу українців у війні та особисту боротьбу TANKATAKA на інформаційному та культурному полі в Німеччині. TANKATAKA і далі продовжує відстоювати інтереси України в Німеччині та вже 28 лютого 2024 року виступить на наступному заході “Зрозуміти Україну” (Ukraine verstehen) у місті Хемніц, що знаходиться у найбільш проросійському регіоні Німеччини — Саксонії.

Слухайте на всіх стримінг-платформах.