Співак GREMO презентує новий трек “Мрія”

Співак GREMO презентує новий трек “Мрія”

Нова пісня співака GREMO“Мрія”. Пісня про літак “Мрію”. Мрію  в перемогу у війні, яка живе у серці кожного українця.

GREMO – співак, актор, американський українець, який відданий Україні. Із самого початку кривавих подій він був поряд з українським народом. Виконавець допомагав, як у волонтерській, так і благодійній сферах.

За час війни співак встиг не тільки активно долучитися до волонтерської діяльності, але й підтримати дух українців піснями та відеокліпами, що були присвячені українським воїнам та легендарним ЗСУ.

Співак GREMO презентує новий трек “Мрія”

І сьогодні  GREMO презентує  нову музичну роботу,  яка підніме настрій нашим воїнам та українському народу. Ця пісня маніфест, що українцям не страшний жоден ворог. Наша перемога – це мрія всього світу, кожного жителя на планеті. 

“Можна підбити 

Лише одну «Мрію», 

Але мрію не вбити!

Не вбити надію”.

Це рядки з композиції про наш літак “Мрія”, який орки нещадно знищили. Виконавець підкреслює, що літак і можна знищити, але мрію до перемоги знищити не вдасться. Літак “Мрія” Ан-225 – символ української нездоланності. Його кодове імʼя в НАТО – Козак. Мені здається, що це так символічно”, – коментує співак.

Співак GREMO презентує новий трек “Мрія”

Композицію ми написали з Вадимом Лисицею та Андрієм Безкровним кілька місяців тому. А вирішив презентувати цю композицію, коли в Україні відбулися обстріли 10.10. Тоді я всю ніч не спав, я був фізично у США, але душею з українцями. Я переживав за  своїх друзів і рідних в Україні. В мені була злість на цих орків. Ми через злість  стаємо ще сильнішими в боротьбі за перемогу! І в той момент в моїй голові були саме слова пісні «Мрія». Зараз її час”, – розповідає виконавець.

Наразі співак спільно з продюсером Вадимом Лисицею готує сольний альбом.