Справжній музичний експеримент: Serj Constant презентує перший студійний альбом “Всесвіт”

Виконавець Serj Constant випустив свій перший студійний альбом під назвою “Всесвіт”. Це цілісна, концептуальна, професійна робота, яка через призму суміші різних музичних жанрів доносить слухачеві світогляд артиста.

Лід-синглом є трек “Всесвіт в тобі”, який найкраще відображає настрій та звучання альбому.

“Ця пісня присвячена жінкам, їхній незламності, нескінченному потенціалу, здатності створювати, формувати світ і трансформувати життя навколо них“, – зазначив виконавець.

Робота над піснею велася рік, і остаточне її звучання сформувалось під час написання альбому:

“Текст для цієї пісні я написав влітку 2022, але до літа 2023 він просто лежав. Коли я вирішив робити альбом тоді вже сів за написання музики, гармонії, мелодій. Далі записали хор дівчат і вже потім, наприкінці літа 2023, я записав свої партії на студії”.

Музичний стиль альбому “Всесвіт” знаходиться на перехресті альтернативного хіп-хопу та етнічної музики. Це яскравий приклад того, що хіп-хоп музика може бути цікавою, незвичною, з багатим аранжуванням та філософською лірикою.

Наразі Serj не планує зупинятись і планує підкоряти нові вершини та продовжувати експерименти з музикою. Його надихають хіп-хоп, етно, ембієнт, рок, електроніка, класична музика. Це саме ті шматочки пазла, що складають музичний стиль артиста Serj Constant та являються фундаментом цього та майбутніх альбомів виконавця.

“Я хочу зайняти своєрідну нішу. Для мене це про автентичність, впізнаваність, цікавий образ, наповнення сенсом,” – зазначив артист.

Нагадаємо, українська зірка шоу «Х-фактор» підкорює американський музичний ринок.