DOROFEEVA оголосила благодійні концерти Україною з новою програмою

DOROFEEVA оголосила благодійні концерти Україною з новою програмою

“сенси” почують 2 грудня у Києві, 3 грудня – у Львові, 4 грудня – у Чернівцях

Вперше це будуть дуже особисті атмосферні події, наповненням яких стануть пісні з нового альбому “сенси”. Адже саме пошук сенсів – те, що є таким близьким кожному українцю зараз та відбиває нову реальність. Також Надя наживо презентує декілька нових пісень до їхньої офіційної прем’єри.

DOROFEEVA оголосила благодійні концерти Україною з новою програмою

Це благодійні концерти. Спеціальними гостями виступу у Києві на знак подяки за їхні надзусилля у подоланні інфраструктурної кризи після ворожих обстрілів стануть наші супергерої – працівники енергетичної сфери – люди, що забезпечують країну [сенсом] світлом.


Окрім цього, протягом всіх трьох концертів буде відкритий збір коштів на відновлення зруйнованого ворогом житла, що будуть передані волонтерському добровольчому батальйону “Добробат”. Долучитися до нього зможе кожен відвідувач. Для цього треба буде відправити донат в спеціально відведеній зоні концертного майданчика. Серед усіх, хто приєднається, буде розіграна та сама картина з кліпу “крапають”. Яскраве полотно, створене Надею разом з українським митцем Євгеном Лісняком, відображає її емоції та почуття, викликані війною.

DOROFEEVA оголосила
благодійні концерти Україною 
з новою програмою

“Повномасштабна війна поділила життя кожного на «до» та «після» і змусила шукати нові мрії, нові цілі, нові сенси. Саме вони нас тримають, надихають і надають сили йти вперед – до перемоги. Я відшукала свої й втілила їх у піснях нового альбому. І запрошую кожного почути та знайти власні сенси на моїх концертах”, – коментує співачка.

Нагадаємо, що DOROFEEVA з самого початку війни веде активну соціальну діяльність: виступає з благодійними концертами у багатьох країнах Європи, долучається до соціальних ініціатив і створює благодійні проєкти, підтримує українських біженців по всьому світу, збирає кошти на відновлення зруйнованого житла, популяризує українську культуру та привертає увагу до важливості збереження української культурної спадщини.