Суханов про нове шоу: «Я зберіг свою стару команду!». Свіже інтерв’ю вже на «Зірковому»

Суханов про нове шоу: «Я зберіг свою стару команду!». Свіже інтерв’ю вже на «Зірковому»

Учора український інформаційний простір вибухнув новиною про запуск власного шоу на YouTube Олексія Суханова – «Говорить Суханов».

Відомого ведучого привітали колеги та зірки, серед яких Оля Полякова та Наталія Могилевська. Зараз на каналі Суханова є зворушливий тізер до шоу із соціальним посилом, зокрема в ньому знялася мама захисника Азовсталі. А вже цієї п’ятниці відбудетеся прем’єра першого випуску. Напередодні запуску «Зірковий» поспілкувався із Олексієм, зокрема про нове шоу. Олексій розповів, що найважливішим для нього було зберегти свою команду, яка роками пліч-о-пліч допомагала створювати шоу «Говорить Україна» та «Вечір з Україною» яке було в ефірі перші місяці війни.

«Це була найголовніше умова, коли до мене зверталися з пропозиціями, першою умовою було перехід з командою. Тому що це твоя складова. Як можна викинути, відкараскатися від тих, хто тебе створив, хто весь цей час був з тобою. Хіба це не зрада, хіба це не потворність якась? Це було єдиною умовою», – коментує Суханов.

Суханов про нове шоу: «Я зберіг свою стару команду!». Свіже інтерв’ю вже на «Зірковому»

Також, Олексій розповів чимало цікавого про своє особисте життя. «Зірковий» дізнався, чи спілкується ведучий зі своєю колишньою дружиною росіянкою а також, про зраду близької людини.

«Я єдине що тоді собі в ті часи говорив, беремо в лапки: ти зі свого боку зробив все чесно і щиро. В нас в житті буває таке, можливо це прилетіло мені за якісь помилки, які я накоїв раніше. Можливо мені треба було відпрацювати якусь історію, яку свого часу я не зміг збагнути і теж когось образив. Можливо. Але в тих стосунках я робив все чесно і щиро. Я свою карму відпрацював, моя душа чиста. І це найголовніше. У мене немає жодних образ», – говорить Олексій.

Суханов про нове шоу: «Я зберіг свою стару команду!». Свіже інтерв’ю вже на «Зірковому»

Розповів Олексій і про свої теперішні стосунки. Нині відомий ведучий має пару і каже, що саме завдяки коханню йому легше переживати жахіття війни:

«Може це нескромно пролунає, і раніше я усвідомлював цінність кожного дня, кожної хвилини. Але зараз це настільки, давайте знову скористаємось цим словом, оголилося, що це стало просто аксіомою. І я вкрай щаслива людина. У мене поряд є люди, є людина, на яку я можу спертися, яка жодного разу не підставила і не зрадила. Це величезне щастя».

Свіже інтерв’ю можна переглянути за цим посиланням «Зірковий»

Свіжі випуски на каналі «Зірковий» будуть зʼявлятися мінімум двічі на тиждень із вашими улюбленими зірками та лідерами думок.