Таємна зброя українців: співак BANAR презентує дебютний сингл “ПАЛЯНИЦЯ”

Таємна зброя українців: співак BANAR презентує дебютний сингл "ПАЛЯНИЦЯ"

Таємна зброя українців: співак BANAR презентує дебютний сингл "ПАЛЯНИЦЯ"

Музична історія 28-річного Артема Банара почалась 7 років тому, коли хлопець із маленького містечка Хотин, що на Буковині, на прохання мами вступив до львівської консерваторії на кафедру оперної підготовки, хоча в дитинстві мріяв стати кухарем. Не дарма його перший трек пов’язаний з кулінарною “зброєю” українців.

Пізніше артист став учасником гурту “Mansound”, дійшов до батлів конкурсу “Голос країни”, співав на бек-вокалі у MONATIK, Jah Khalib та інших відомих артистів. Тепер артист презентує власний дебютний сингл.

«Як і всі ми, зараз я відчуваю величезну гордість за власну ідентичність, за країну. Ми — незалежна нація! А нація завжди складається з маленьких фішок, однією з таких стала славнозвісна “паляниця”. Для мене “Паляниця” — це пісня перемоги. Хто б міг подумати, що хліб, який годує одну націю, може вбивати іншу? Вірю, пісня надихне українців! А окупантам хай стане посеред горла!», — коментує BANAR

Жартівливий трек “Паляниця” — це якісний сучасний етно-поп. Саунд-продюсером став сам Артем, до створення долучився також музикант Ігор Гурич (співпрацював із артистами з “Голосу країни”), зведення жіночого хору робив Артем Скороход (Tim-J), а лід-вокалу — Олексій Турянин. Звучання сопілки та спів жіночого хору додали синглу потужного фольклорного дихання.

«Гортав новинну сторінку, бачив, що всі щось роблять, а я сиджу. Дружина, моя ідейна натхненниця, каже: “Сідай пиши пісню”. “Паляниця” й аранжування до неї “народились” буквально за два дні. Опублікував у мережі шматочок треку — одразу пішов кльовий фідбек, всі допитувались, коли ж вийде сингл. Я сам надзвичайно кайфонув під час створення і тепер презентую його вам! Правда на нашому боці, тому нас не перемогти! Робіть те, що любите, а решта стане на свої місця», — ділиться історією створення пісні BANAR

Кліп знімали на батьківщині музиканта — Буковині. Хореографію ставила дружина Артема — Стейсі Банар. До зйомок долучилося 14 людей, все робили своїми силами. Одній із учасниць кліпу в день зйомок поставити п’ятірку на екзамені за українське вбрання (і за знання, звісно!). Режисером кліпу став Артем Банар, другим режисером, оператором та монтажером став Владислав Московка.