Танцювальний хіт з етномотивами: Соня Ориняк презентує перший трек “Приворожила”

Молода співачка Соня Ориняк презентує нову яскраву композицію “Приворожила”.

Молода співачка Соня Ориняк презентує нову яскраву композицію “Приворожила”. Сповнена першими глибокими почуттями, танцювальна композиція з етномотивами наповнена присмаком перших почуттів, які переживала кожна людина та безпосередньо дівчина в юних роках.

“Приворожила” – дебютна авторська композиція співачки, створена продюсеркою Іриною Батюк, яка співпрацює з Сергієм Лазановським, бендом 7TEEN’S, Roma Tuz та іншими.

“Я доволі довго шукала пісню, з якої б хотіла розпочати свою музичну діяльність. Проте жодну композицію, яку надсилали для співпраці, я не відчувала “своєю”. Коли я вперше почула “Причарувала”, то відчула одразу – це моя пісня. Вона дуже танцювальна та дівчача в гарному сенсі. Пісня присвячена першим взаємним почуттям, коли ти з подружками чи мамою ділишся власними переживаннями. Кожна дівчина знає, про що трек “Приворожила”, – прокоментувала Соня Ориняк.

У відеороботі співачка постала перед глядачами у дуже романтичних образах. Акцентр був зроблений на червоному кольорі та трояндах, які називають квітами кохання. Однією з локацій став соляний кар’єр у Калуші. Завдяки зйомці здається, неначе троянди розквітли у сніжну зиму. 

Знімання відбувалися ще на початку весни, тому перешкодою стала непостійна погода та сильний вітер. Проте це не завадило реалізації усіх поставлених задач.

Нагадаємо, після тривалого мовчання Lida Lee випустила кліп “Сама” та нарешті зняла перуку.