Tember Blanche та Макс Пташник презентують сингл «В одній кімнаті»

Tember Blanche та Макс Пташник презентують сингл «В одній кімнаті»

У  перший  день весни, 1 березня  Tember Blanche разом з Максом Пташником презентують сингл та кліп  «В одній кімнаті», який увійде до майбутнього спільного мініальбому «Спокій». Трек розповідає про двох людей, які не вміють бути самотніми. 

«В одній кімнаті» — перший сингл з EP «Спокій», записаного спільно з львівським виконавцем Максом Пташником. Ідея пісні народилася під час коротенького сабатікалу на Київщині, куди музиканти поїхали разом для створення спільного мініальбому.

В аранжуванні пісні використано мінімум MIDI-інструментів: для запису біта Влад Лагода, саундпродюсер та учасник гурту Tember Blanche, бив кулаками в груди, потирав руки і навіть гладив мікрофонну стійку — все це для того, аби зберегти «природність» звучання. Зі свого боку сонграйтери, Саша та Макс, також вклали в цю композицію природне почуття страху залишитися наодинці з собою.

«Мені дуже подобається те, що нам вдалося гармонійно поєднати свій музичний стиль зі стилем Макса. Ця робота є надзвичайно близькою для нас трьох», — розповідає Саша з дуету Tember Blanche

Також, дует презентує чуттєву відео роботу, яку знімали на студії Tember Blanche. Нічого зайвого, тільки щирі емоції та домашній настрій. За кліп відповідав Влад Лагода, який виступив режисером, оператором та монтажером роботи.

“Ми познайомились з Владом і Сашею не так давно, але є враження ніби я знаю їх мільйон років. Всі говорять зробімо разом фіт, а я часто кажу зробімо EP. Матеріал який ми зробили на дачі – мені дуже сподобався, я навіть не думав що так вийде. Це справді музичне і саме те, що я хотів сказати саме зараз.” – коментує Макс Пташник

А вже 24 березня ви зможете почути EP «Спокій» та іншу творчість Tember Blanche та Макса Пташника на благодійному концерті у Києві, на сцені Bel Etage.

Послухати пісню можна на всіх цифрових майданчиках