The Very Best of. Вийшла збірка найкращих пісень гурту квіткіс “ХІТь”

The Very Best of. Вийшла збірка найкращих пісень гурту квіткіс “ХІТь”

28 червня київський гурт квіткіс випустив першу за час свого існування альбом-компіляцію “ХІТь”.

Збірка містить 17 найбільш популярних треків колективу, які були записані і випущені з 2020-го по 2023 рік у альбомах, ЕР та синглами. Зокрема тут є такі треки, як “Анатомія”, “Зорі”, “Щекавиця”, “Ти така суперова” та інші.

“У травні цього року ви відзначили четвертий день народження. За ці роки ми багато награли, поназаписували, ці треки полюбилися людям. Але пора рухатись далі. Тож цим альбомом ми ніби підводимо риску під тим, що робили весь цей час, і починаємо активно працювати над новим матеріалом”, – коментують учасники квіткіс.

Крім того, додають музиканти, ця компіляційна збірка – “подарунок для усіх шанувальників українського поппанку та різноманітної альтернативної музики” з нагоди Дня Конституції.

Усі пісні з альбому “ХІТь” були записані під керівництвом музиканта, лідера проєкту Ульмо Три Костянтина Шелудька, який усі ці роки виступав незмінним саундпродюсером аудіодоробків гурту.

До речі, разом з діджитал-версією компіляції вперше в історії гурту їхній реліз вийшов на фізичних носіях. Лімітований наклад компакт-касет вже у продажу на сторінках квіткіс у соціальних мережах.

Наразі, за словами музикантів, вони працюють над новими піснями, якими обіцяють поділитися вже цього літа.