ТНМК та Pianoбой випускають хіт “Легенди”

ТНМК та Pianoбой випускають хіт "Легенди"

Легенди від легенд – тільки артисти співають не про себе, а про всіх українців. Пісня “Легенди” від ТНМК та Pianoбой (Дмитра Шурова) вже ексклюзивно звучала в новорічну ніч на телебаченні, а тепер стане доступною для прослуховування на стрімінгах. Також артисти презентують кліп на цей трек.

Дмитро Шуров (Pianoбой):

“Для мене це пісня про зв’язок між минулим і майбутнім через призму людини, яка живе сьогодні. Я гостро відчуваю, що всі люди, які вважають себе українцями, мають стати друзями, мають об’єднуватись заради одне одного. Навіть під час жорстокої війни в цей світ народжуються нові українці, нові життя і нові мрії. І ми маємо передати їм добро, єдність та конструктив. Вони мають відчувати нашу підтримку і що ми подбали про них. Ми щодня своїми руками будуємо тут і зараз мости між минулим та майбутнім заради того, щоб в нас було “сьогодні”. 

Пісня сталася всередині 2023 року у взаємодії на відстані, коли ми були кожен у власному турі – хлопці для сбору на такмед, я – з концертами для військових. Я написав приспів, Танки – куплети. Творчість, якщо вона щира, завжди передає те, за що болить душа. Ми різні, як музиканти і автори, але ми точно однодумці в переживанні за те, що станеться завтра з нашою країною і в якому світі житимуть ті, хто прийдуть після нас.”

Олександр Фоззі Сидоренко (ТНМК):

“Тут тонкий лід насправді – треба було в одній ідеї поєднати декілька діаметрально протилежних емоцій: жах від того, що в цій антиколоніальній війні гинуть покоління; гордість від того, що ми маємо пантеон справжніх легенд, які не підкорилися ворогові; смуток від того, що ця метафізична спіраль знову і знову занурює українців у власну кров; і тепло від того, що ми відчуваємо плечі друзів. І маємо надію.

Наскільки нам це вдалося – судити вже слухачам.

А історія створення “Легенд” наступна – колись, в позаминулому житті, ми робили в Києві великий концерт з симфонічним оркестром – було запрошено багато special guest star й одна з запозичених зірок проспівала запитання – чому ми не зіграли разом раніше? То був Pianoboy, який з нами тоді вийшов на трек “На дачу”.  Концерт минув, але клітинка для галочки лишилася. І десь рік тому, в процесі спілкування щодо розіграшу зіркових наборів марок (я так збираю на такмед), ми раптом вирішили спробувати ту галочку нарешті поставити. Ось вона, слухайте й кажіть.”